çok üzülüyor ve korkuyorum...

ege4545

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2012
4
0
Benim son adet günüm 25 Şubattı, geçtiğimiz cuma günü yani 3 gün kala beta hcg baktırdım 250 idi ancak dün bu değer 209'a düşmüş doktorum çarşambayı bekleyeceğimizi söylüyor sanırım düşükle sonlanacak, 3 gündür ağlıyorum benim daha ilk gebeliğim, ya kürtaj olmak zorunda kalırsam ya da dış gebelikse, benim gibi hamileliğinde değerleri düşüp daha sonra yükselen var mı, lütfen yardım edin...

Allahım yardımcın olsun... İnş. yükselir değerin yatıp dinlenmeye bak canım.. Duaların kabul oluri nşallah

canım senı su anda asıl üzen şeyin belirsizlik oldugu kanaatine vardım ben de 13 marttta düşük yaptım

son adet tarıhım 1 şubattı....bu 3. kaybım hatta birisi 28 haftalıktı yani ama bak hayat devam ediyo kendini üzme

ağlıyosun korkuyosun biliyorum kürtajda oldum doğumda yaptım son düşüğüm küçük oldugu için (5+4) kendı kendıne düştü

sorunsuz düşerse gene gebe kalırsın hiç korkma üzülme lütfen tamam mı ama deger düşüyosa üzülerek söyluyorum kı sımdı olmasa da

sonra sorun yasayabılırsın sakin ol üzülme

çok teşekkür ederim, evet beni en çok üzen belirsizlik...

Canım yaşın kaç yani şartların ne bilmiyorum ama üzülme Allah ın izniyle sende anne olacaksın.. Bende aralıkta düşük yaptım..değerlerim neydi ne oldu bilmiyorum gerçi ben idrar testi ile öğrenip doktora gitmiştim benimde ilk gebeliğimdi.. benim kanamam başladı ve böylece düşürdüm üstelik kürtajda oldum. bende çok üzüldüm çok ağladım hatta bi daha bebeğim olmayacağını bile düşündüm ama şimdi yani inşallah tekrar hamileyim.. yani kan testi sonucuma göre tabi doktora göstereceğim bugün o ne diyecek bakalım.. diyeceğim kendine eziyet etme..dua et bol bol.. inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…