Çok üzüldüm, çok ağladım ama nihayet bebeğimin kalp atışları görüldü....

canım inşAllah sonucun pozitif çıkar Rabbim hayırlısını kalbinden geçeni versin..
Yağmur tabii buradan paylaşalım bebişlerin gelişimleriini hatta doğumlarımızı :))
O günleri de sağlıkla görürüz inşallah
:asigim:

saol canım inşallah hep pozitif düşünmeye çalışıyorum ama hayırlısını istiyorum allahımdan

canım inşAllah sonucun pozitif çıkar Rabbim hayırlısını kalbinden geçeni versin..
Yağmur tabii buradan paylaşalım bebişlerin gelişimleriini hatta doğumlarımızı :))
O günleri de sağlıkla görürüz inşallah
:asigim:

Tamam canım... tedaviylemi oldu seninde hamileliğin ...??

Canımsın benim nerdesin sen çok merak ettim ?Geçen transferim var bana dua edin edin tüm gece sana dua ettim ertesi gün girdim yoktun kaç kere sordum burda sünger naptı acaba diye....8 şubatı seninle beraber bekliycem burda inşallah güzel haberini hep beraber kutluycaz ....Rabbim sağlıklı sıhhatli bebekler versin hepimize...Bu arada bol bol dinleniyosun dimi dikkat et kendine az kaldı ....Habersiz bırakma beni öptüm....:1hug:

saol canım inşallah yüzümü güldüren bir sonuç olur içim bomboş ne düşüneceğimi şaşırdım pozitif olmaya ugraşıyorum ama belirsizlik Çok üzgünüm çoook bu ilk günler nerdeyse hep yattım dinleniyorum ondan yoktum şimdide öyle bi 10 dk lık girdim ne var ne yok diye arada girer haberdar ederim sizi çok öptüm sende kendine dikkat et ve bebişine a.s.

saol canım inşallah yüzümü güldüren bir sonuç olur içim bomboş ne düşüneceğimi şaşırdım pozitif olmaya ugraşıyorum ama belirsizlik Çok üzgünüm çoook bu ilk günler nerdeyse hep yattım dinleniyorum ondan yoktum şimdide öyle bi 10 dk lık girdim ne var ne yok diye arada girer haberdar ederim sizi çok öptüm sende kendine dikkat et ve bebişine a.s.

Tahmin etmiştim zaten....Seni çok iyi anlıyorum canım insanın nedense morali hep bozuk vede çok gergin oluyor...Elde değil biliyorum ama sonu güzel olacak inan bana iyi düşün iyi olsun....Kendini özletme girdikçe yaz bana olurmu....

yamurcum tedavimi sormuşsun kusura bakma yeni açtım hava güzeldi diye eşimle gezdik biraz tedavimi sormuşsun inşallah bu ay içinde başlıcaz ilk olarak çok heyecanlıyım hiç biryere sıgmıyorum eşimde kafa dagıtayım diye sağ olsun evde oturtmuyo evde oturacağım günler yakınmış inşallah bebişlerim bi tutunsun ben hiç çıkmasamda olur

yamurcum tedavimi sormuşsun kusura bakma yeni açtım hava güzeldi diye eşimle gezdik biraz tedavimi sormuşsun inşallah bu ay içinde başlıcaz ilk olarak çok heyecanlıyım hiç biryere sıgmıyorum eşimde kafa dagıtayım diye sağ olsun evde oturtmuyo evde oturacağım günler yakınmış inşallah bebişlerim bi tutunsun ben hiç çıkmasamda olur

Hayırlısı olsun canım ya ...Benim yerimede gez valla ben korkumdan pek dışarı çıkamıyorum...Bol bol moral depola stresten uzak dur güzel şeyler düşün güzel olsun...Bizide habersiz bırakma burda gelişmelrden haberdar et olurmu..sevgiler...:1hug:

bebişinin sesini duyunca bizi unuttun be yağmurum...nasılsın..hamişlik nasıl gidiyor...bu arada hamiş hamiş bizlere dua etmeyi unutma...öpüyorum seni...

bebişinin sesini duyunca bizi unuttun be yağmurum...nasılsın..hamişlik nasıl gidiyor...bu arada hamiş hamiş bizlere dua etmeyi unutma...öpüyorum seni...

Canımsın unuturmuyum hiç aşkolsun ...sizin yeriniz çok ayrı biliyosun..

Mutluluktan sarhoş gibiyim inan bastığım yeri görmüyorum artık...

Rabbim herkese yaşatsın bu güzel duyguyu inşallah...

Senide takip ediyorum bu arada merak etme pazartesi gidiceksin heralde doktora hayırlısı artık dualarım hep seninle bitanem....Herzaman yanındayım canım benim kendine dikkat et öpüyorum...:asigim:

yagnurcum gözün aydın çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah benimde 8 şubatta sonucum var çok heyecanlıyım beklemek çok zr bana dua et

oldu olacak derken sonuca geldin inşallah hayırlı haberler alırız hep beraber Allah yardımcın olsun:1hug:

yağmurum canımmm senin ve bebişinin iyi haberlerini almak bizi çokkk mutlu ediyor...rabbim hayırlısıyla 9 ayınıda böylee heyecan ve umutla geçirtip kucağına almayı nasip eder...

yağmurum canımmm senin ve bebişinin iyi haberlerini almak bizi çokkk mutlu ediyor...rabbim hayırlısıyla 9 ayınıda böylee heyecan ve umutla geçirtip kucağına almayı nasip eder...

Canım benim çok sağol...İnşallah bundan sonra bende senin güzel haberlerinle mutlu olucam...Ne yaptın bugün doktora gittin mi?

X