Çok üzüldüm, çok ağladım ama nihayet bebeğimin kalp atışları görüldü....

sağlıkla bebeğini kucağına aldığın haberlerinide burdan okuruz inşallah. Tahmin edebiliyorum ultrasonda görüp kalp atışlarını dinlemek nasıl heycanlıdır. Ben geçen ay kontrole gittiğimde benden önceki hastanın bebeğinin kalp atışları dışarıya duyuluyordu duydum muayene odasına girdiğimde ultrasonda minik bebiş görünüyordu hiç alakam olmamasına rağmen dizlerimin bağı çözülmüştü o muhteşem minik varlığı görmekten değilki kendi bebeğini görmek . Allah öpüp koklamayıda kısmet etsin canım. Dikkat et kendinede bebeğinede. sevgiler.:nazar:

yağmurcuğum çok şükür kalp atışlarınıda gördün artık bu kadar stres yapma lütfen bebeği etkilenmesin bak tüm olumsuz düşüncelerine rağmen bebeğin sana sıkıca tutundu sende artık rahat ol annesi onu sev konuş kendini yorma dinlen canım

Kızlar bugün çok sevinçliyim ve bu sevincimi sizlerle paylaşmak için fırsat bulur bulmaz bilgisayarın başına koştum......

Akşam üzeri doktora gittim 6.haftasını tamamlayan bebeğimin kalp atışlarını nihayet ultrasonda görebildim...Nasıl atıyodu bi görseniz pıt pıt öyle heyecanlandık ki eşimle ben hala şokunu üzerimizden atamadık...Allahım nasıl güzel bir duygu anlatamam rabbim herkese yaşatsın inşallah.....

Haftalardır ne ağladım ne gözyaşı döktüm yok değerlerim yükselmeyecek yok kese görünmeyecek yok kalp atışları görülmeyecek ...Çok şükür allahım bebeğimi bana bağışladı da gözümü yaşlı bırakmadı....

Her an herşey olabilir dedi ama doktor çok dikkat etmem lazımmış...12 Haftaya kadar düşük tehlikesi var hani benim bi değerlerim düştüya o ilerde düşüğe sebeb olabilirmiş......Sevincime biraz gölge düştü ama yinede mutluyum inşallah bişey olmaz diye dua ediyorum elimden başka bişey gelmiyor zaten...

Nolur sizde dua edin bana sağlıkla bebeğimi kucağıma alabileyim ona ninniler söyleyeyim yürüdüğünü koştuğunu okula gittiğini göreyim.....Allahım çokmu şey istiyorum bilmiyorum ....Rabbim kimsenin kucağını boşta bırakmasın hepimizin yüzünü güldürsün inşallah...

Gözünüz aydın yağmurcum.İnşallah kucağına almak nasip olur.

Darısı isteyenlere olsun.

Canım senin için çok mutlu oldum!Umarım bebişini kucağına aldığınıda duyarız buradan:)İşallah hamileliğin çok iyi gider ve sağlıklı bir bebbişin olur!!:emir_bebek:

:nazar:gözün aydın canım.hadi hayırlı olsun.:nazar:
allahım sağlıkla kucağına almayı, bebişinle hayalini kurduklarını yapmayıda nasip etsin inşallah.
kendine ve bebişine çoook iyi bak.allaha emanet ol canım.:1hug:

yağmurcum çok sevindirdin bizi ALLAH hayırlısı ile kucagına aldırsın inşallah sen kendine çok dikkat et hiç bi iş yapma ve kafaya takma hiç bişeyi dualarım seninle.bu arada sende bize dua et biliyosun hamişlerin duası kabul olur.

Yağmurcum gözün aydın, hiçte çok şey istemiyosun, hak ettiğin şeyi istiyosun, Allah sesini duyacak ve bebeğini sana bağışlayacaktır inşallah, Sağlıkla kucağına almayı, gönlünce büyütmeyi nasip etsin rabbim

sağlıkla bebeğini kucağına aldığın haberlerinide burdan okuruz inşallah. Tahmin edebiliyorum ultrasonda görüp kalp atışlarını dinlemek nasıl heycanlıdır. Ben geçen ay kontrole gittiğimde benden önceki hastanın bebeğinin kalp atışları dışarıya duyuluyordu duydum muayene odasına girdiğimde ultrasonda minik bebiş görünüyordu hiç alakam olmamasına rağmen dizlerimin bağı çözülmüştü o muhteşem minik varlığı görmekten değilki kendi bebeğini görmek . Allah öpüp koklamayıda kısmet etsin canım. Dikkat et kendinede bebeğinede. sevgiler.:nazar:

Canım benim çok teşekkür ediyorum .....Henüz kalp atışlarını duyamadık sadece utrasonda gördük daha çok küçükya...Kalp atışlarını bir iki ay sonra dopler cihazıyla duyucaz heralde...İnşallah o günleride görürüm...iyi dileklerin için takrar sağol sevgiler....

canım benım ınan senle sevındım senle üzüldüm sırf senin için nete gırdım bu sevınclı haberını aldım şimdi cok sevınclıyım allahım uzun ömürlü saglıklı ve hayırlı evlat versin canım benımmm

Canım ya çok teşekkür ediyorum....inan bende öyleyim arkadaşların haberlerini almak için giriyorum sadece...rabbim herkese versin inşallah ....sevgiler canım öpüyorum...

Canım Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah
bebişin de sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bi evlat olsun
ben de beş haftalık hamişim dualarım seninle canım
bebişine ve kendine çook iyi bak
sevgiler..

kıss hamişlerin duaları kabul olurmuş sen de bizlere dua et.Sen çıldırdıkça gel biz seni düzeltiriz bacım.Hepimiz dertleşmek için burda değilmiyiz ???....bak bebişi üzme ama haaaaa. Kötü Kazen Unutma çok teyzesi var onun...yoksaaa :eek:klava:

Canımsın benim etmezmiyim tabiki inan hiç aklımdan çıkmıyorsunuz..kötü oldukça yazıcam söz...bu arada bebişimide üzmüyom teyzesi...ne zorluklarla buldum ben onu....
bugün yasin okuycam seni özellikle söyliycem canım benim....dualarım hepimiz için ....öpüyorum sevgiler...

çok sevindim yağmurcum rabbin bebişini sana bağışlasın inşallah bizde en kısa zamanda yarım kalan mutluluğumu yaşarız rabbim izin verirse kendine iyibakki bebeişinde iyi olsun

Aminnnnn canım amin rabbim inşallah en kısa zamanda sana sağlılkı bebişler verirde yaşadığın üzüntüleri unutursun...Hem kenime hemde sizlere dua ediyorum canım kendine iyi bak sevgiler...

canım çok sevindim.umarım rahat bir hamilelik geçirir ve bebeğini alırsın kucağına...bizler içinde dua et ne olur. allah bize de nasip etsin o duyguyu

İyi dileklerin için sağol canım dualarım hepimiz için sevgiler...

Yağmur cum, öncelikle tebrik ederim canım. Bizler, böyle hamiş haberleri alınca, en az hamiş kalanlar kadar mutlu oluyoruz. Yüce Rabbim seni ve bebişini korusun. Allah ım bizlere de en yakın zaman da nasip etsin. Ben de 3. aşılamamın sonucunu öğrenmek için sabah hastaneye gidicem. Uyku tutmuyor bi türlü. İnşallah pozitif olur.

Canımya çok merak ettim şimdi inşallah güzel haberi almışsındır...Rabbim senide bebeğinide korusun inşallah...haber vermeyi unutma...sevgiler...

Tebrik ederim yagmur,Allah her zaman yaninizda olsun sizi korusun,ve kucagina almayi nasip etsin..Yolun yarisini tamamladin,simdi diger yarisinda kendine dikkat et zaten doktorda düsük tehlikesi yasayabilirsin demis..Aman ha ev isi falan yapmayasin sakin bol bol su ic ve dinlen..iyi haberlerini duymak dilegiyle..

Allah tamamina erdirsin canim. cok sevindim bende. hicbirseyi kafaya takma stres yapma. hamileligin tadini cikar. maasallah ikinizede :nazar::emir_bebek:

canim isin en zor kismini atlatmissin insallah gerisinide tamamlarsin!!!!!

Yağmurcum Için Rahat Olsun Artik... Bebişlerin Inatla Sana Sarildi O Yüzden şimdi Sarilma Sirasi Sende Umutlu Ve Mutlu Ol Aklina Kötü şey Getirme.... Allah Bebişini Nazarlardan Saklasin Hayirli Ve Sağlikli Olsun Bebeğin.

Hepinize teşekkür ediyorum kızlar çok sağolun....gerçektende çok zor bi dönemdi benim için nihayet herşeyin normal olduğunu gördümde içim biraz rahatladı...Hala inanamıyorum ama inşallah bende anne olucam artık...bi rüyadayımda her an uyanıcakmışım gibi geliyor....rabbim tamamına erdirir inşallah....

yağmurcuğum emin ol çok sevindim dualarımız boşa gitmedi inşallah sağlıkla kucağınada alacaksın ama lütfen şu kritik dönemde bol bol istirahat et seni çok öpüyorum tatlı hamişim darısı bütün isteyenlerin başına inşallah

Teşekkür ediyorum ablacım çok sağol ...desteğinizi hiçbirzaman unutmayacağım...dediğin gibi darısı isteyen herkesin başına inşallah....

yağmurcuğum çok şükür kalp atışlarınıda gördün artık bu kadar stres yapma lütfen bebeği etkilenmesin bak tüm olumsuz düşüncelerine rağmen bebeğin sana sıkıca tutundu sende artık rahat ol annesi onu sev konuş kendini yorma dinlen canım

Haklısın canım çok sağol....kötü bişey düşünmüyorum artık hayaller kuruyorum bol bol..Rabbim inşallah gerçekleştirmeyi nasip eder...sevgiler...

Gözünüz aydın yağmurcum.İnşallah kucağına almak nasip olur.

Darısı isteyenlere olsun.

Canımsın benim rabbim sanada nasip edecek inşallaaaaaaahhhhhh...beraber bebişlerimizi konuşacağımız günlerde gelicek görbak....dualarım seninle sevgiler...

Canım senin için çok mutlu oldum!Umarım bebişini kucağına aldığınıda duyarız buradan:)İşallah hamileliğin çok iyi gider ve sağlıklı bir bebbişin olur!!:emir_bebek:
İnşallah canım rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin...gelişmelri yazarım sık sık merak etmeyin...

:nazar:gözün aydın canım.hadi hayırlı olsun.:nazar:
allahım sağlıkla kucağına almayı, bebişinle hayalini kurduklarını yapmayıda nasip etsin inşallah.
kendine ve bebişine çoook iyi bak.allaha emanet ol canım.:1hug:

Canım benim çok teşekkür ediyorum sağol ....sen naptın bu arada tedavin nasıl gidiyo...

Canim Gözün Aydin Rabbim Seni Ve Bebeğini Korusun Sağlikla Kucağina Almani Nasip Etsin:nazar:a.s.:nazar:

Canım benim ya allahım sanada nasip eder inşallah...Ameliyat olucaktın en son noldu....

yağmurcum çok sevindirdin bizi ALLAH hayırlısı ile kucagına aldırsın inşallah sen kendine çok dikkat et hiç bi iş yapma ve kafaya takma hiç bişeyi dualarım seninle.bu arada sende bize dua et biliyosun hamişlerin duası kabul olur.
Canım benim inanıyorumki hepiniz benim kadar sevinmişsinizdir...Çünki bende hamilelik haberi aldığımda çok mutlu oluyorum...rabbim isteyen herkese çifter çifter versin inşallah ...tadavin ne aşamada bu arada....

Yağmurcum gözün aydın, hiçte çok şey istemiyosun, hak ettiğin şeyi istiyosun, Allah sesini duyacak ve bebeğini sana bağışlayacaktır inşallah, Sağlıkla kucağına almayı, gönlünce büyütmeyi nasip etsin rabbim
İnşallah canım ya ne kadar şükretsem az zaten....umudumu yitirmişken rabbim bebeğimi yeniden bağışladı bana..darısı herkesin başına inşallah....

Canım Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah
bebişin de sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bi evlat olsun
ben de beş haftalık hamişim dualarım seninle canım
bebişine ve kendine çook iyi bak
sevgiler..

Canım benim aramızda bir hafta var demek...bende 6 hafta 3 günlük hamişim...yazışalım arada gelişmelerimizi konuşalım olurmu...Seni ve bebişini öpüyorum rabbim mekleklerimizi korusun ve sağlık sıhhat versin inşallah...

yagnurcum gözün aydın çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah benimde 8 şubatta sonucum var çok heyecanlıyım beklemek çok zr bana dua et

yagnurcum gözün aydın çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah benimde 8 şubatta sonucum var çok heyecanlıyım beklemek çok zr bana dua et

canım inşAllah sonucun pozitif çıkar Rabbim hayırlısını kalbinden geçeni versin..
Yağmur tabii buradan paylaşalım bebişlerin gelişimleriini hatta doğumlarımızı :))
O günleri de sağlıkla görürüz inşallah
:asigim:

Canımsın benim nerdesin sen çok merak ettim ?Geçen transferim var bana dua edin edin tüm gece sana dua ettim ertesi gün girdim yoktun kaç kere sordum burda sünger naptı acaba diye....8 şubatı seninle beraber bekliycem burda inşallah güzel haberini hep beraber kutluycaz ....Rabbim sağlıklı sıhhatli bebekler versin hepimize...Bu arada bol bol dinleniyosun dimi dikkat et kendine az kaldı ....Habersiz bırakma beni öptüm....:1hug:

X