çok üzgünüm:))

dilemma_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
3.162
4
Umarım kimse yaşamaz! Ama bizler için herşey, yaşıyoruz işte...
Normal yolla gebe kaldım hem de ilk denemede....Ama kısmet değilmiş. 6 haftalık bebeğimin maalesef ki kalp atışı duyulmadı. Vee dün aldılar onu. Artık yok:çok üzgünüm: Doktor durumun normal olduğunu ilk gebeliklerde oluşabileceğini ve 2 ay sonra tekrar deneyebileceğimi söyledi. Şu an tesellim bu zaten. Umudumu kaybetmedim elbette. Allahın izniyle tekrar hamile kalacağım inşallah. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar sizler de umut edin nolur.....

canım acını anlıyorum ama şükretmen gereken seylerde var bak demek kş normal yollardan hamile kalabiliyosun ya defalarca deneyenler napsın yanlıs anlama karsılastırma yapmıyorum...en kısa zamanda bebek haberini almak dilegiyle....

Teşekkür ederim. Zaten onların ne yaşadığını biraz olsun anladım.Biraz diyebiliyorum ancak! Allah İsteyen herkese versin inşallah,bana da.

canım seni çok iyi anlıyorum benimde 5gün önce 10haftalık bebeğimin kalbi durdu ve kürtaj oldum
ınan şuan aldığım nefes bile çok anlamsız geliyor herşey çok boş
Ama en azından sen biliyorsunki normal yollarla hamile kalabiliyorsun bu çok güzel
ben 2düşük yaptım ve doktor bundan sonra büyük ihtimalle ancak tüp bebekle hamile kalabileceğimi söledi

Canım çok üzüldüm. Kendi yazdığıma da sinir oldum şimdi, nispet yapar gibi olmuşsa eğer özür dilerim herkesten.
Olsun tüp bebek te olsa senin için de umut var.Ne güzel

X