çok üzgünüm

violette

zor bir yola çıkıyorum
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
1.309
12
45
kızlar benimde bir derdim var.konuyu dogru yerdemi açtım bilmiyorum ama benim için dert.doktorum gebelik öncesi bazı tahliller istemişti.dün yaptırdım.hormon degerleri çok iyi çıktı ama şeker seviyesi 111.yani yüksek dedi.kansızlıkta varmış.bugunde iç hastalıkları uzmanına gıttım.yarın tekrar test yapıcaklar.şekerli su içirerek.bir de ona bakıcaklar.yani şeker hastası olma ihtimalim var.aklımın ucundan geçmezdi .süpriz oldu bana.öyle şaşkınım ki.paylaşmak istedim sizlerle.:çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun şimdiden...
inşallah tahmin ettiğin gibi şeker hastası olmazssın..
bızım ailedede şeker var şeker ailede irsi degılse çok üzülmeyın derım..
belkı tahlıl öncesi çok şeker yedınız ve yakamadınız onları o yuzden yüksek çıkmış olabilir..

geçmiş olsun canım üzülme allah beterinden korusun

Canim gecmis olsun... ama 111 öyle cok telaslanilmasi gereken bi deger degil... her normal insanin seker seviyesi gün icinde 130a kadar cikabiliyor...
ailenizde seker hastasi var mi? ve ac karnina mi oldu bu tahlil?

öyle birsey olsa bile üzme sakin tatli canini, hastalik bu elbette ama bu zamanda kolay kontrol edilebilen bi hastalik...

şimdi geldim kızlar.çok sağolun yazdıklarınız için.akşam hiç uyumadım desem olur.ailemde yok ama şeker hastalarının yaşantısı çok zor.ömür boyu sizinle.hep perhiz.o yüzden çok korkarım bu hastalıktan.bu sabah tekrar açlık şekerine baklıdı.normal dedı doktor.sonra şeker yuklemesı yapıldı 2 saat sonra tekrar baktı.hiç korkma. normal değerler.herşey güzel dedi.fırtınanın kızı galıba haklısın canım.o gece gec vakıtlere kadar çay,kahve meyve tuketmıstım.dun gece 8 dn sonra hiçbişey yemedım.yani çok sevınçlıyım.allah herkesi bu hastalıktan korusun.destek olan arkadaşlarıma da çok teşekkürler.iyiki varsınız kızlar ya.hepinizi çok öptüm.kaydirigubbakcemile5

geçmiş olsun violette :1hug: ,dedidğin gibi akşamdan kalma bişey olmuş sendeki...

bende ilaç kullanıyorum her ay tahlil veriyorum.
kolestrolum bi tahlilimde çok yüksek çıkmıştı şok olmuştu doktor bile... ama ertesi ay normal seviyeye indi..bi kaç gün öncesinde devamlı yağlı tükettiğim için olmuş

şimdi geldim kızlar.çok sağolun yazdıklarınız için.akşam hiç uyumadım desem olur.ailemde yok ama şeker hastalarının yaşantısı çok zor.ömür boyu sizinle.hep perhiz.o yüzden çok korkarım bu hastalıktan.bu sabah tekrar açlık şekerine baklıdı.normal dedı doktor.sonra şeker yuklemesı yapıldı 2 saat sonra tekrar baktı.hiç korkma. normal değerler.herşey güzel dedi.fırtınanın kızı galıba haklısın canım.o gece gec vakıtlere kadar çay,kahve meyve tuketmıstım.dun gece 8 dn sonra hiçbişey yemedım.yani çok sevınçlıyım.allah herkesi bu hastalıktan korusun.destek olan arkadaşlarıma da çok teşekkürler.iyiki varsınız kızlar ya.hepinizi çok öptüm.kaydirigubbakcemile5

canım çok şükür bir şey çıkmadığına merak etmiştim ne oldu ki diye,,,
ben diger uzmanlık konum diabettir.:CüvCüv: ailede olunca... mecburen profesör gibi oluyoz...yerimseniben
neyse bundan sonra dikkat et bak sonra karışmam.. :mymeka: hamiş olacakmısın..
inşallah hayırlı yavruların :ecrin_bebek::emir_bebek:olur...
a.s.:nazar:

geçmiş olsun...
sonuca çok sevindim...
Allah gönlünüze göre versin...
sevgiler...

ya gerçekten çok sağolun.ne diyeceğimi bilemiyorum.iyiki üye olmuşum buraya.yüzünü görmeden sesini duymadan bir sürü arkadaşım oldu.çok mutluum.herşey gönlünüzce olsun.çok sağolun

X