çok üzgünüm çok korkuyorum bir şeyler söyleyin ne olur

hacerh

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2022
46
20
35
konuyu başka yere de açtım ama görülmedi lütfen burdan kaldırmayın inanın çok kötüyüm düşünüp kafamda kurmaktan hiçbir hiçbir şey yapamıyorum

Allah rızası için bilenlerden yardım bekliyorum konu doğru yerde mi onu da bilmiyorum. küçük bir kız kardeşim var henüz 4bucuk yaşında. mr sonucunda SEREBELLAR FOLİALAR BELİRGİNLEŞMİŞTİR yazıyor.
doktorumuz mr sonucunda gördüğü diğer şeyleri acıkladı korkulacak bir şey yok 6 ay sonra gelin her şey yolunda mı diye bakalım dedi. internette bu belirginleşmeyi araştırınca beyin küçülmesi vs yazıyor. hatta birkaç haber okudum çocuğu 3 yaşına kadar iyiymiş sonra konuşma ve davranış bozukluğu olmuş. kardeşim bir iki hafta boyunca kekeledi sonra geçti kendiliğinden. son zamanlarda da çok hırçın alıngan davranıyor ben mi farklı yorumluyorum acaba. çocuk çok iyi gerçekten akıllı zeki ama bu yazanla ilgili okuduklarım mafetti beni.
bilen var mı ya da konuyu nereye açmalıyım?

Başka doktorlarla da görüşseniz biz burdan ne desek yanlış olur
birkaç doktora daha mr sonucunu gösterdik onlar da bir sorun olmadığını söyledi. gittiğimiz dr psikologa yönlendirip denver testi istedi onda da tüm her şey güzel çıktı hatta bazı davranışları yaşına göre daha üstün çıktı. ben biraz evham yapıyorum çünkü o benim her şeyim çok korkuyorum

Çok geçmiş olsun konu hakkında bir bilgim ve fikrim yok farklı doktorlarlada görüşün ve nette okuduğunuz herşeyi ciddiye almayın demeye geldim..

birden fazla dr a göstermişsini zaten bir sorun görememişler.olsa söylerlerdi tedaviye bir an önce başlamak için.içiniz rahat olsun çok geçmiş olsun
evet hem asistanları gördü hem hocanın kendisi gördü onun dışında başka drlara da ulaştık hamd olsun. ne olur dua edin kardeşim için. annem de rahatsız benim ikisini düşünmekten başlarına bi şey geleceğinden korkmaktan hiçbir şey yapamaz oldum

hiç korkmayın derdi veren allah dermanını da veriyor.ben 2 kere ölümcül hastalık geçirdim hepsi bitiyor geçiyor.çocuğu da üzmeyin belli etmeyin.yok zaten bir şeyi.sadece bir kaç ayda bir takip edilecek hepsi bu.ağır bir hastalığı olsa saklamazlardı suçtur bu çünkü.demek ki yok

Allahımdan istiyorum zaten ondan başka kimsenin gücü yetmez. size de çok geçmiş olsun. mesajlarınız beni bir nebze rahatlattı Rabbim sizden razı olsun

bir doktor bir sey yok 6 ay sonra kontrol edelim diyorsa, bir sey yoktur, tedbirli olmak adina bir kere daha kontrol etmek istemistir. kafanizda kurmayin, bi sey olmaz insallah

internete bakmayin, googleye kalsa ben çoktan ölmüştum sanieim.
bir kac dr gostermissiniz bir sey yok demisler, takip karari almis dr unuz.
acil bir durum olsa hem ogrenirdiniz hem tedaviye baslarlardi.

Kardeşinize neden mr çekilme gereği duyuldu?

internete bakmayin, googleye kalsa ben çoktan ölmüştum sanieim.
bir kac dr gostermissiniz bir sey yok demisler, takip karari almis dr unuz.
acil bir durum olsa hem ogrenirdiniz hem tedaviye baslarlardi.
çok teşekkür ederim inşallah öyledir inşallah

Doktorlar böyle demişse mr sonucuna takılmayın. Sağlıkçı değilim naçizane bir tahmin ama hata payı olabilir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…