Çok toxic bir ilişkim var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen gün yine böyle İzmir'de yaşayan ve Karadenizde yaşayan adamla, hatta Giresun diye aklımda kalmış, ilişkisi olan bir üye yazmıştı. Aralarında yine böyle epey bir yaş farkı vardı ve uzun süredir beraberdiler.
Sonra adam buna haber vermeden evlenmiş/nişanlanmış, "ne yapacağım, aşkımdan ölüyorum" diyordu kadın hala.

Üyeliğiniz yeni ama bana o üyeyi hatırlattınız. Aynı kişi olabilir misiniz? O konuda herkes "adam evlenmiş/nişanlamış, seviyorum diye dolaşmayı bırak, hayatını düzene koy" dediği için yeni üyelik almışsınız ve adamın evli/nişanlı olduğu bilgisini paylaşmayı unutmuşsunuz (!) gibi geldi nedense. Eğer durum böyleyse hem ayrılmanızı hem de B12 vitamini almaya başlamanızı tavsiye ederim. Malum, hafıza önemli.

Bunu düşünerek yorumları okuyordum sizin yorumunuza geldim. Ben de böyle bişey hatırlıyorum hatta Giresun kısmından emin gibiyim.

İzmirliyim. 1 seneye yakın bir sevgilim var. Benden 10 yaş büyük. Evi yurdu Giresunda Giresunlu kendisi. İş icabı İzmire gelmişti o zaman tanıştık. Burdayken benim evimde kalıyor. Çok dengesiz hareketleri var sürekli kavga edip barışıyoruz. Geçen hafta yine kavga ettik memleketine gitti. Dün İzmir'e gelmiş beni aradı aşkımı özledim filan dedi. Sinir oldum. Sonra eve aldım çok içkiliydi isteseydim otele de giderdim ama ben seninle olmak istiyorum dedi. Beni manipüle ediyor gibi geliyor ama çok aşığım ondan başkasıyla da yapamam.Ne yapacağım?
Siz de birgün sürpriz yapın, Giresun a gidin aşkımı özledim deyin...
Gözünüzle görün olacakları biz yazınca inandırıcı olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X