Çok toxic bir ilişkim var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

blondewoman

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
69
28
27
İzmirliyim. 1 seneye yakın bir sevgilim var. Benden 10 yaş büyük. Evi yurdu Giresunda Giresunlu kendisi. İş icabı İzmire gelmişti o zaman tanıştık. Burdayken benim evimde kalıyor. Çok dengesiz hareketleri var sürekli kavga edip barışıyoruz. Geçen hafta yine kavga ettik memleketine gitti. Dün İzmir'e gelmiş beni aradı aşkımı özledim filan dedi. Sinir oldum. Sonra eve aldım çok içkiliydi isteseydim otele de giderdim ama ben seninle olmak istiyorum dedi. Beni manipüle ediyor gibi geliyor ama çok aşığım ondan başkasıyla da yapamam.Ne yapacağım?

İzmirliyim. 1 seneye yakın bir sevgilim var. Benden 10 yaş büyük. Evi yurdu Giresunda Giresunlu kendisi. İş icabı İzmire gelmişti o zaman tanıştık. Burdayken benim evimde kalıyor. Çok dengesiz hareketleri var sürekli kavga edip barışıyoruz. Geçen hafta yine kavga ettik memleketine gitti. Dün İzmir'e gelmiş beni aradı aşkımı özledim filan dedi. Sinir oldum. Sonra eve aldım çok içkiliydi isteseydim otele de giderdim ama ben seninle olmak istiyorum dedi. Beni manipüle ediyor gibi geliyor ama çok aşığım ondan başkasıyla da yapamam.Ne yapacağım?

Sen ailenin parasıyla tuttuğun eve ya da kendi emeğinle çalışıp kazandığın oarayla tuttuğun eve bu ipsiz sapsız alkolik adamı mı alıyorsun? Çok rica ediyorum aklını başına topla.

Düzgün, işinde gücünde, efendi erkeklerle görüş.

İstediğiniz kadar linç edin şunu soylemeden geçemiyorum, bu gençlik nereye gidiyor? Güzel kardeşim profilin doğruysa eğer 21 yaşındasın. Daha kucucuksun. Bir zahmet elin adamlarıyla saçma sapan ilişkiler yaşayacağına kendini gelistir, oku, kendine yatırım yap. Yoksa ileride pişman olursun. Tabiki aşkını da yaşa, ama yaşina, yaşayisina dikkat ederek, düzgün insanlarla. Ondan başkasiyla yapamam düşünceleri tamamen hikaye merak etme herkes herkessiz yapabiliyor.🌼

İstediğiniz kadar linç edin şunu soylemeden geçemiyorum, bu gençlik nereye gidiyor? Güzel kardeşim profilin doğruysa eğer 21 yaşındasın. Daha kucucuksun. Bir zahmet elin adamlarıyla saçma sapan ilişkiler yaşayacağına kendini gelistir, oku, kendine yatırım yap. Yoksa ileride pişman olursun. Tabiki aşkını da yaşa, ama yaşina, yaşayisina dikkat ederek, düzgün insanlarla. Ondan başkasiyla yapamam düşünceleri tamamen hikaye merak etme herkes herkessiz yapabiliyor.🌼
Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim. Bu yıl okulum bitecek hemşire olacağım. Akademik kariyerimin olmadığını nerden çıkardınız?

Evlen dicem ama evlidir kesin.

Geçen gün yine böyle İzmir'de yaşayan ve Karadenizde yaşayan adamla, hatta Giresun diye aklımda kalmış, ilişkisi olan bir üye yazmıştı. Aralarında yine böyle epey bir yaş farkı vardı ve uzun süredir beraberdiler.
Sonra adam buna haber vermeden evlenmiş/nişanlanmış, "ne yapacağım, aşkımdan ölüyorum" diyordu kadın hala.

Üyeliğiniz yeni ama bana o üyeyi hatırlattınız. Aynı kişi olabilir misiniz? O konuda herkes "adam evlenmiş/nişanlamış, seviyorum diye dolaşmayı bırak, hayatını düzene koy" dediği için yeni üyelik almışsınız ve adamın evli/nişanlı olduğu bilgisini paylaşmayı unutmuşsunuz (!) gibi geldi nedense. Eğer durum böyleyse hem ayrılmanızı hem de B12 vitamini almaya başlamanızı tavsiye ederim. Malum, hafıza önemli.

Hem her şeyi görüp hem aşığım diyen de hakediyor ya.

Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim. Bu yıl okulum bitecek hemşire olacağım. Akademik kariyerimin olmadığını nerden çıkardınız?
Canim benim akademik kariyerinin olmadigini mi yazdim sence ben sana? Kendini gelistir dedim ve bundan kastim bakış açını değiştir, ufkunu genislet. Okumak, kendini geliştirmek sadece eğitimle olan bir şey değil ne yazık ki. Alkolik ve dengesiz bir adamla kendine yazik edersin, onsuz yapamam muhabbetlerine girmenden ötürü ufkunu geliştir diyorum. Neden yapamayacakmissin ki? Zaten toksik diye kendin yazmışsın.

İstese otele gider tabii de otele para ödeyecek ne gerek var leş gibi sarhoş halini nazlayacak bi kadının beleş evi varken. Siz aşık olduğunuz için bu sefil durumlar tutku gibi görünüyordur gözünüze. Her şeyi geçtim İzmir’de üniversitede okuyorsunuz mis gibi eviniz var arada bi gelip sarhoş eve düşecek adam yerine her gün buluşup parkta bahçede flört edeceğiniz bi sevgili bulsanız ya

Ya evlidir ya da giresunda başka sevgilisi vardır. İzmire geldiğinde vakit geçirmelik genç bir kız bulmuş. Hazır ev var, otel parası vermesine falan da gerek yok. Keyfi yerindedir asla ayrılmaz sizden. Ayrılmaz dediğim izmir sınırları içinde ayrılmaz. O sınırlar dışında aranızda bir şey yok zaten.

Ayrıca şu manipülasyon lafından irrite oldum artık. Ne alakası var anlattığınız şeylerin manipülasyonla?

Ya evlidir ya da giresunda başka sevgilisi vardır. İzmire geldiğinde vakit geçirmelik genç bir kız bulmuş. Hazır ev var, otel parası vermesine falan da gerek yok. Keyfi yerindedir asla ayrılmaz sizden. Ayrıca şu manipülasyon lafından irrite oldum artık. Ne alakası var anlattığınız şeylerin manipülasyonla?
Yok kesin aŞıkkkkkk😁😁

21 yaşındasın 10 yaş büyük adamla ne işin var? Senin yetişme tarzın başka onunki başka. Ondan baskasiyla yapamiyorsan bir ömür toksik toksik mutluluklar o zaman. Çünkü o değişmez belli bir yaşa gelmiş onunla iyi olmak istiyorsan sen ona hayatın boyunca uyum sağlamak için kendini değiştireceksin.

Konuyu buldum Sevgilim başkasıyla nişanlanmış?
Çok benzer geldi, neredeyse aynı.
Sadece adam orada Rize'liyken burada Giresunlu oluvermiş sanki.
"Hamileyim yalanı atsam ortaya nişanı atar mı?" ayrıntısını unutmuşum yalnız.

1722958915396.png

Ya evlidir ya da giresunda başka sevgilisi vardır. İzmire geldiğinde vakit geçirmelik genç bir kız bulmuş. Hazır ev var, otel parası vermesine falan da gerek yok. Keyfi yerindedir asla ayrılmaz sizden. Ayrılmaz dediğim izmir sınırları içinde ayrılmaz. O sınırlar dışında aranızda bir şey yok zaten.

Ayrıca şu manipülasyon lafından irrite oldum artık. Ne alakası var anlattığınız şeylerin manipülasyonla?
Bu yoruma katılıyorum. Bu ihtimalde var kimliğine ve e devletine bakın. Ki bekar olsa bile asla normal bir ilişki değil. 30 yaşındaki adam 20 yaşındaki kıza sözünü geçirebilmek için bakar. Kendini geliştirmiş, mesleği olan kadın bunun gibi herifleri çekmez çünkü.

Bu yoruma katılıyorum. Bu ihtimalde var kimliğine ve e devletine bakın. Ki bekar olsa bile asla normal bir ilişki değil. 30 yaşındaki adam 20 yaşındaki kıza sözünü geçirebilmek için bakar. Kendini geliştirmiş, mesleği olan kadın bunun gibi herifleri çekmez çünkü.
Bu kız troll ya yukarda bir üye yazınca hatırladım. Sürekli bu tarz konu açıyor. Mune patlatmıştı bunu.

IMG_5644.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X