çok şükürr...keseyi gördük

MTS

Minik meleğim hoşgeldin..
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2007
1.196
6
38
:nazar:Kızlar dün eşimle dr a gittik..ve kesemizi gördük:nazar: İnanabiliyomusunuz henüz bir zeytin tanesi kadarmış..Ama içinde bebek var mı yokmu veya canlandı mı göremedik..haftaya tekrar gideceğiz..Kızlar nelere dikkat etmem gerekiyor ya...

Canım inşallah Allah en kısa zamanda hayırlısıyla sana da nasip etsin...

canım nasıl bir duygu bilmiyorum ama inşallah bebegin vardır kalp atışlarınıda duyarsın inşallah seni tebrik ediyorum canım...

Etmem mi canım..ederim tabii....

:nazar:Kızlar dün eşimle dr a gittik..ve kesemizi gördük:nazar: İnanabiliyomusunuz henüz bir zeytin tanesi kadarmış..Ama içinde bebek var mı yokmu veya canlandı mı göremedik..haftaya tekrar gideceğiz..Kızlar nelere dikkat etmem gerekiyor ya...

gözünaydın canım...annelık duygusu öyle bır sey kı...keseyı görürsün,bbek var mı dersin,bebgı görürsün aklp atısı var mı dersın,kalp atısı vardır nıye tekmelemıyor dersın...2 gun tekmelemez acaba bır sey mı oldu dersın..yanı bebişlerimiz dogana kadar paranoyak takılıyoruz hepımız...

inşallah haftaya bebeğinide görürsün kalp atışlarınıdaa bu arada fazla hoplayıp zıplama oturuken kalkalken dikkat et yeter

canım bizde 6,5 haftalık gittiğimizde sadece ufacık bi kese vardı ama 4 hafta sonra tekrar gittiğimizde şok oldum 32 mm bebişimi gördüm allah eli ayağı sağlıklı bebişler versin hepimize

gözünaydın tatlım bende dua istiyorum:KK43:((Allah hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin arkadaşım darısı bizim başımıza inşallah

hadi gözünaydin arkadasim Allah saglikla kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah...darisi diger arkadaslarimiza ....

X