Çok şükür hamileyim:)))

love_honey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2010
729
10
Arkadaşlar yaklaşık 16 aylık bir beklemenin ardından çok şükür bu müjdeyi vermek bugüne kısmetmiş.Bugün kan testi de pozitif çıkınca müjdeyi sevdiklerimizle paylaştık eee buraya yazmamak olmazdı.

Hikayemden bahsetmek istiyorum biraz benim gibi bekleyenlere umut olsun inşallah.Geçen sene mayıs ayında korunmayı bıraktık daha ilk ay doktora gittim ve herşeyin normal olduğunu öğrendim.6 ay denedikten sonra tekrar gittim eşimin sperm testi ve benim hormon testi sonuçlarım da normal çıktı.Şubat ayında rahim filmi çekildi onun sonucu da temizdi çok şükür ve ben o ay kimyasal gebelik yaşadım idrar testi pozitif çıktı ancak kanda değer düşük çıkmıştı.Mayıs ayında klomen kullandım ve o ayın sonunda çatlamayan folikül oluştu bir ay ara verdik yani hiçbir ilaç kullanmadım.Temmuz ayında klomenle birlikte çatlatma iğnesini denedik ama sonuç yine negatifti.Doktorum beni tüp bebek merkezine yönlendirdi gittim görüştüm artık aşılamaya geçmemiz gerektiği söylendi ve bana korunmasız bir yılı doldurduğumuz için kendiliğimden hamile kalma şansımın %1-1.5 olduğunu söylediler.Ben bu ay hiçbir tedavi itemedim ramazan oruç tutuyorum ilacı düzenli kullanamam hem doğru düzgün çalışma yapamayız dedim çünkü eşim genellikle iftardan hemen sonra uyuyor:))nitekim de öyle oldu gün aşırı falan çalışamadık haftada bir falan olmuştur. neyse hiçbirşey kullanmadan bu ay çok şükür hamile kaldım.demekki zamanı varmış o yüzden beklemiş.eşim adet günüm geçmemesine rağmen idrar testi yapmam için ısrar etti dün yaptık 1 dakika içinde ikinci çizgi çıktı ama tam güvenemedik işte kimseye söylemedik.Bugün kan testinde pozitif sonucu görünce sevdiklerimizle paylaştık mutluluğumuzu.

Benim bu hayatta önemli işlerimin hiçbiri kolay olmadı bu da öyle oldu ama oldu ya önemli olan o.Bu benim için bir sınavdı bence çünkü etrafımda benden sonra isteyip hamile kalan o kadar çok kişi vardıki onların mutluluğuna ortak olmaya çalıştım ama kendime de üzüldüm hep bir taraftan.

Sizlerle birşeyi daha paylaşmak istiyorum.Bu ay çok dua ettim arkadaşlar dua ederken şöyle dedim sevgili peygamberimiz hz Muhammet Mustafa (sav) yüzü suyu hürmetine onun aracılığı ile dularımı kabul eyle ya rabbi dedim.Sabah ve yatsı namazlarından sonra bir fatiha da silsileyi aliyye hazretlerinin ruhlarına bağışladım ve onların aracılığı ile duamın kabul olmasını diledim.bir de sahuru beklerken birkaç defa 707 defa ya varis diye dua ettim.

İşte böyle biraz uzun oldu kusura bakmayın.İnşallah tüm isteyen bekleyen dua edenler en yakın zamanda bu mutluluğa erişir ben de hamileliğimi sağlıklı bir şekilde devam ettiririm.Hep inandım birgün olacağından emindim ama açıkçası bu ay hiç beklemiyordum.İnanmaktan vazgeçmeyin ve bol bol dua edin.

Cok sevindim
Allah C.C tamanmina erdirsin insallah
yavrunuzu islama ,size ve ümmete hayirli evlat etsin

:nazar:Sağlıkla kucakla inşallah.Darısı bize tüm bekleyenlere olsun.:nazar:
Bende 2 yıldır bekliyorum Dua et olurmu

Cok sevindim
Allah C.C tamanmina erdirsin insallah
yavrunuzu islama ,size ve ümmete hayirli evlat etsin

amin canım inşallah

:nazar:Sağlıkla kucakla inşallah.Darısı bize tüm bekleyenlere olsun.:nazar:
Bende 2 yıldır bekliyorum Dua et olurmu

teşekkürler canım.inan seni çok iyi anlıyorum inşallah en yakın zamanda nasip olur herkese.dua etmeye devam edicem

hayırlı olsun, canım sağlıkla kucağınada alırsın bebeğini:emir_bebek: insallah, sorunsuz bir hamilelik geçirirsin insallah, rabbim tüm isteyenlere versin insallah.

hayırlı olsun, canım sağlıkla kucağınada alırsın bebeğini:emir_bebek: insallah, sorunsuz bir hamilelik geçirirsin insallah, rabbim tüm isteyenlere versin insallah.

amin canım şuan tek düşündüğüm bunlar zaten inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirir bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım ve tüm bekleyenler en kısa zamanda hamile kalırlar

sağol canım yok kanama yaşamadım hiç.hatta bu kadar zaman okadar değişik şeyler yaşadımki artık hiçbirşeyi buna yormamaya alıştım ama bu ay adet tarihime yakın çıkan sivilceler olmadı biraz kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim var o kadar

Tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.. Tüm isteyenlerede yaşatsın bu duyguyu:KK19:

canım bak benimki şöyle oldu adet tarihim geçen ay temmuz 16 idi biz eşimle korunmasız bir defa yani 26 temmuzda beraber olduk 9 gün sonra kahverengi leke oldu 2 gün sürdü adetim 16 agustos ama 5 gün geçti belim filan ağruyo bende inanki secdede bol bol dua ediyorum hamile miyim bilmiyom geçen hafta kanda çıkmadı acaba yeni mi çıkar ondan da bilgim yok hayırlısı...

Hayırlı uğurlu olsun canım... Allah ım kucağına almayı nasip etsin..

sağol canım teşekkür ederim

canım bak benimki şöyle oldu adet tarihim geçen ay temmuz 16 idi biz eşimle korunmasız bir defa yani 26 temmuzda beraber olduk 9 gün sonra kahverengi leke oldu 2 gün sürdü adetim 16 agustos ama 5 gün geçti belim filan ağruyo bende inanki secdede bol bol dua ediyorum hamile miyim bilmiyom geçen hafta kanda çıkmadı acaba yeni mi çıkar ondan da bilgim yok hayırlısı...

geçen hafta kanda çıkmamış olabilir bence testi takrarla canım ya da idrar testi yap epey gecikme olmuş onda da çıkabilir.inşallah hamilesindir

arkadaşlar birşey sormak istiyorum hani bu mesajların altında görünüyor ya bebeğin kaç haftalık olduğunu gösteriyor onu nasıl eklediniz siteye ben hazırladım ama bir türlü nasıl ekleyeceğimi bulamadım.

arkadaşlar birşey sormak istiyorum hani bu mesajların altında görünüyor ya bebeğin kaç haftalık olduğunu gösteriyor onu nasıl eklediniz siteye ben hazırladım ama bir türlü nasıl ekleyeceğimi bulamadım.

bana da gösterin bende öğrenmek istiyorumEn Büyük KK

1- Ticker oluşturabilceğiniz siteler :
http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php
burdan yapa bilirsin canım,yapamazsan, takip çizelgeleri hakkında, diye bi topik var arama yap, orda ayrıntılı anlatmış arkadaş ben ordan yaptım, bebeğin tekrar hayırlı olsun.

Hikayemiz birbirimize ne kadar benziyor.1.5 yıldır her ay hüsranla sonuçlanan bir süreç...eşimin %3lük morfolojisi dışında her şeyin normal çıkması ve sebepsiz infertilite tanısı konulması, birkaç ay yumurta takibi ve çatlatma iğnesi kullanılmasından sonra aşılamaya karar verilmesi, aşılama negatif olduktan sonra tedaviye birkaç ay ara vermeye karar vermek...
bu süreçten sonra eşimle evlilik yıldönümümüzü kutlamak için tatile çıktık ve yıldönümü hediyemiz geldi Allah'ıma çok şükür:nazar::nazar::nazar:
Pozitif çıkan bir idrar ve kan testi :KK69::KK69:
Allah kucağımza aldığımız günleri de göstersin inşallah.
Dualarınızı eksik etmeyin, ben bu süreçteki herkes için dua ediyorum

X