çok şükür Bende Hamileyimmm

sevgiuzun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
274
1
:nazar:Allahıma binlerce şükür arkadaşlar , bende hamileyim.35 yaşındayım ve 3 yıldır uğraşıyorum,nasip oldu çok şükür .Benim canım arkadaşlarım gelecek ay tüp bebek olacaktı,üstelik 3.aşılama yapılacaktı bu ay , GONAL-f kullandım.ama 12. gün 2yumurtamda kendiliğinden çatlamış.bi dahaki ay tüp bebeğe geçebiliriz dediydi dr . Yani hiç üzerine düşmedim ve kendiliğinden oldu, bir şüphelendiğim ilk kez bu ay zinco diye çinko ilacı kullandım. Bir yerde" sigara içenlerde çinko eksikliğinden kısırlık görülebilir "yazıyordu , bende içtim hergün bir kapsül. şimdi sigarayı içmiyorum. Eğer o vesile olduysa diye sizlerle paylaşmak istedim.Allah isteyen herkese bu duyguyu tattırsın çok mutluyuz eşimle uçuyoruz :sm_cool:, :nazar:Allaha binlerce şükür.Tüm dualarım bebek isteyenlere:1hug:

canım bende 35 yaşındayım bende 2.ye hamiş olduğumu öğrendim bugün.allah tatlı bebişini kucağına almayı nasip etsin canım.

tebrikler allah tamamini erdirsin ablasim
sag selim bebegini kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah

funda abla sendde tebrik ediyorum sag selim alin yavrularinizi insallah kollariniza

tebrikler allah sag salim kucagınada almayı nasip etsin inş. analı babalı hayırlı uzun ömürler nasip etsin innşş.....

merhaba bende yeni üyeyim okudum çok güzel bişey ben o duyguyu tadamadım bebişimi kuçağıma alamadan kaybettim onu dilerim allahımdan sağlıklı bişekilde kucağna alırsın

nasipin bugüneymiş canım hayırlı olsun umarım sağlıklı olsunda cinsiyet farketmez

cnm tebrik ederim seni hayırlısı olsun allah kucağına almayı nasip etsin

fundacım seni de sevgiyi de kutluyorum. Allah ikinize de sağlıklı bebekler nasip eder inş.. , rahat hamilelikler geçirirsiniz umarım. ikinizide öpüyorum.. a.s.

Gözün aydın herşey gönlünce olur inşallah bebişini sağlıklı kucağına alır analı babalı büyütürsünüz. Çok duygusalım bugün gözlerim yine doldu valla :eek:

tebrikler allah tamamini erdirsin ablasim
sag selim bebegini kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah

funda abla sendde tebrik ediyorum sag selim alin yavrularinizi insallah kollariniza

Çok teşekkür ederim tatlım benim ,amin inşallah fundada bende alırız bebişciklerimizi kucağımıza :teytey:

tebrikler canım...
sağlıkla kucağına almayı nasip etsin güzel rabbim...darısı isteyenlerin başına...a.s.

bende tebrik ederim.yeni uyeyim.ilk tebrik ettigim kisisiniz.allah kucagina almayida nasip etsin.darisi biz olmayanlarin basina.

merhaba bende yeni üyeyim okudum çok güzel bişey ben o duyguyu tadamadım bebişimi kuçağıma alamadan kaybettim onu dilerim allahımdan sağlıklı bişekilde kucağna alırsın

Canım benim Allah sabır versin,çok üzüldüm. Allah senden razı olsun inşallah sende en kısa zamanda mutlu haberi alırsın:1hug:

X