cok sukur ben de hamileyim...

banu 13 canım inşallah kan tahlilinde de pozitif çıkar..bence hamilesin..tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn..

nilyyy cim inşallah sen de hamilesindir canım..testin pozitif çıkar inşallah...öptüm canlarıımm..

canm senin bebisin de hayirli olsun.sen nasil ogrendin hamis oldugunu?sence hemen gitmeli miyim doktora?senin kasik rahim agrin falan varmi canm?

saol canım ben hiç beklemiodum hamile olmayı normal adet bağrılarım vardı ama adet günümde adet olmadım ertesi sabah idrar testi yaptım pozitif çıktı sonra kan testi yaptırdık ordada değer baya ii çıktı bence doktora 6 haftalık olunca git ben öle yapıcam bende de var kasık ağrıları var karnımın içide acıo bazen ama ben o kadar takmıorum bebiş kendine yer açıo diorum sende de bi sorun yoktur merak etme cnm ama eğer dayanılmayacak kadar çok ağrıosa git tabi

canlarim ya hepinize cok tesekkur ediyorum.tavsiyeleriniz ve desteginiz icin,rabbim ins olmayanlara en kisa zamanda verir,bize de saglikla kucagimiza almayi nasip eder insallah.pazartesi bi gelsin insallah hayirli haberler vericem sizlere....a.s.:enbuyukkk:

slm arkadaslar bende sureklı yorumlarınızı okudum ve uye oldum 1.5 yıllık evlıyım 1 aydır bebıs ıstıyoruz bu ay olmadı umarız cok beklemeyız ısteyen herkez kavusur bebısıne banu senıde tebrık ederım umarım hersey yolunda gıder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…