Çok sinirliyim kızlar, nereye şikayet edebilirim??

inş canımm yaa
ben daha önce askerime gönderdim osmaniyeye 5 günde falan ulaştı bi sorun olmadı canım oda bana gönderdi aynı yerden ama bu sefer niye böyle oldu anlamadım ya off ne aldı acaba bana ya kimbilir neler düşünüp aldı şuraya bak kargo yok ortada yasenağlamasenağlama

üzülme cnm inşallah hallollacak. kargoyu bulmak zorundalar zaten. mailine cvp gelmesini bekleme yarın sabah başla aramaya eminim yardımcı olacaklardır. içini ferah tut kargonda eline geçecek inşallah.

üzülme cnm inşallah hallollacak. kargoyu bulmak zorundalar zaten. mailine cvp gelmesini bekleme yarın sabah başla aramaya eminim yardımcı olacaklardır. içini ferah tut kargonda eline geçecek inşallah.

inşallahhhh canımmm inşallahhhhh

bırakmıcam canım haklısın benim sinirlerim altüst oldu eve geldim sinirden hüngür hüngür ağladım o kimki beni bu duruma düşürebiliyor
elimden gelen herşeyi yapıcam o adamın cezasını bulması için yada beni arayıp özür dilemesi için

bence de elinden geleni yap peşini bırakma.görevinin başında işini doğru düzgün yapmak zorunda ve hakaret etmeye de hakkı yok.

bence de elinden geleni yap peşini bırakma.görevinin başında işini doğru düzgün yapmak zorunda ve hakaret etmeye de hakkı yok.

kesinlikle haklısın canım hem bi ton para kazanıyorr hem böyle müşteriye hakaret ediyor
orda çalışan görevliler bile bana daha kibar davrandı ya

ben ptt ye güvenmiyorum. hem çok geç geliyor, hem de kaybolma olayı çok sık yaşanıyor. kardeşime gönderilen kocaman bir koliyi kaybetmişlerdi.

burda şube müdürü büyük terbiyesizlik yapmış. genel müdürlüğe mail atın bence.

ben olsam o adamı doğduğuna pişman ederdim bir daha birine değil hakaret sesini bile yükseltmeye cesaret edemezdi bende sinir oldum şimdi:mad:

kargoya verdigi şeyin ne oldugunu da bilmiyosun dimi cnmm
kötü olmuş ya inş bulunur paketin
tabi kimbilir ne özenle göndermiştir..
kardeşim de şikayet var a bişi yazmıştı hemen döndüler çok sevindi

ben olsam o adamı doğduğuna pişman ederdim bir daha birine değil hakaret sesini bile yükseltmeye cesaret edemezdi bende sinir oldum şimdi:mad:

ahh canım ahh nasıl isterdim ona orda daha farklı şeyler yapmayı ama elimden hiç bişey gelmioki ben bayanım o koca adam bide ortalıkta kimse ağzını açıp bişey demiyo olay çıksa ben suçlu duruma düşücem ama inş bu şikayetlerim sonuç verecek ben intikamımı böyle alacam o adamdann

ben ptt ye güvenmiyorum. hem çok geç geliyor, hem de kaybolma olayı çok sık yaşanıyor. kardeşime gönderilen kocaman bir koliyi kaybetmişlerdi.

burda şube müdürü büyük terbiyesizlik yapmış. genel müdürlüğe mail atın bence.

bende artık güvenmiyorum canım hoş diğer kargolardada mutlaka problem çıkıyor ama çözümü daha basit oluyo eminim..
yani kargo kaybetmek gibi bi lüksleri yok bunların ya yok...
peki karedeşinin kolisi ne oldu???

kargoya verdigi şeyin ne oldugunu da bilmiyosun dimi cnmm
kötü olmuş ya inş bulunur paketin
tabi kimbilir ne özenle göndermiştir..
kardeşim de şikayet var a bişi yazmıştı hemen döndüler çok sevindi

yok canım bilmiyorum soramıyorumda ya sonuçta hediye ya
onada anlattım çok sinirlendi garibimin eli kolu bağlı ben geleyim bilirim yapacağımı sana nasıl böyle konuşur falan diyo ya off
kargo bi gelsede ortalık azcık yatışsa ya
inş banada geri dönüş yaparlar yaa

Çok sinir bozucu bir durum, öncelikle geçmiş olsun. İnsanın olduğu yerde hata olur bu çok normal ama hataların telafi edilmesi ve burada kullanılan üslup çok önemlidir. Ptt sayfasından santral numarasını buldum 0 312 560 50 00 Bence arayarak direk genel müdürü o olmadı müdür yardımcılarından birini isteyin, santral bağlamak istemezse görevlinin ismini sorun ve Ulaştırma Bakanını arayacağınızı söyleyin. Her ihtimale karşılık size Ulaştırma Bakanının direk numarasını veriyorum:0312 212 44 16-17-18
Bakana ulaşamazsan müsteşarının numarası:0312 203 11 28-29-30

canım çok çok teşekkür ederimmm a.s. dediğin gibi hata olur insanız sonuçta ama benden özür dileselerdi kibarca konuşsalardı ben beklerdim yaa
ulaştırma bakanına mesaj gönderdim ama sonuç çıkarmı bilmem
askerimde az önce bulunduğu yerdeki ptt ile görüştü adam genel müdür bile olsa bu şekilde kimse konuşamaz demiş.
kargo ile ilgili bilgi almak için 169 u arıyorum herkez bi yeri ara diyo sinir ettiler beni ya son olarak bi adam 1 buçuktan sonra ara dedi arıcam eğer sonuç çıkmazsa verdiğin tel nolarını arıcam
çok saoll canımm

29.11.2008 tarihinde adıma gönderilen kargom bugün 6. gün olmasına rağmen hala elime ulaşmadı.pttye gittim anlattımbana 1 gün daha beklememi söylediler eve döndüm ve yarım saat sonra evime dağıtıcı geldi ve bi kağıt bıraktı 03.11.2008 tarihinde evime gelmiş fakat bana ulaşamış kargonuzu şubeye bıraktım dedi. ben hemen tekrar şubeye gittim oradakiler ellerinde koli olmadığını söylediler aradılar taradılar bulamadılar. dağıtıcıyı aradılar o kabul etmiyo şubedekiler kabul etmiyo benim kargon nerede?? dağıtıcyı ben yarın kargoyu teslim ederim diyor.kargom şubede değil dağıtıca değil bu dağıtıcı benim kargomu nereye attıki bulunamıyor yada o naıl bi günde bulup getirecek???
son olarak şube müdürüne gittim olayı gayet sakin bi şekilde anlattım beni oyalamaya çalıştı görevlilere sordu kargonun orada olmadığı söyledi.ve bana dağıtıcın söylediklerini sert bi şekilde tekrar etti ben 6 gün beklediğimi daha fazla beklemek istemediğimi söyleyince 'ister burda yat bekle ister evine git' dedi.ben itiraz edince bana 'defol! diye bağırdı.bende sizinle görüşeceğiz diye bağırarak çıktım ordan sonuçta bi bayanım ve daha ileri gidemedim ama içim içimi yiyor

şimdi ben bu adamı nereye şikayet edeyim kızlar şikayet var. coma yazdım ama bildiğiniz başka yerler varsa lütfen bana söyleyin elimden gelen herşeyi yapmak istiyorum o terbiyesiz adamın en azından bi uyarı alabilmesi için

Allah Allah hangi kargoymuş bu merak ettim bizim kargolarla işimiz çok oluo ve genelde geri iade oldumu nereye gönderildiyse ordaki şubeye dönüo her neyse
yaptıkları çok büyük tebiyesizlik.genel müdürlüğü araştır mail adreslerini bul ve mail döşe okkalı bir mail
ismini sölede bizde iş yapmayalım onlarla
burdan veremiosan ismi mesaj at şekerim. kötükedihüso

Çok sinir bozucu bir durum, öncelikle geçmiş olsun. İnsanın olduğu yerde hata olur bu çok normal ama hataların telafi edilmesi ve burada kullanılan üslup çok önemlidir. Ptt sayfasından santral numarasını buldum 0 312 560 50 00 Bence arayarak direk genel müdürü o olmadı müdür yardımcılarından birini isteyin, santral bağlamak istemezse görevlinin ismini sorun ve Ulaştırma Bakanını arayacağınızı söyleyin. Her ihtimale karşılık size Ulaştırma Bakanının direk numarasını veriyorum:0312 212 44 16-17-18
Bakana ulaşamazsan müsteşarının numarası:0312 203 11 28-29-30

süpersin kuzum süper :enbuyukkk:

Allah Allah hangi kargoymuş bu merak ettim bizim kargolarla işimiz çok oluo ve genelde geri iade oldumu nereye gönderildiyse ordaki şubeye dönüo her neyse
yaptıkları çok büyük tebiyesizlik.genel müdürlüğü araştır mail adreslerini bul ve mail döşe okkalı bir mail
ismini sölede bizde iş yapmayalım onlarla
burdan veremiosan ismi mesaj at şekerim. kötükedihüso

canımm ptt kargoo maleseff

kızlar bu arada dün tekrar gittim postaneye kargom gelmiş
adamla aramızda geçen konuşma
--geldimi kargo
--evet ( bi kağıt verdi imza atmak için)şuraya ad soyad imza
--teşekkür ederim

bu kadarr hemen çıktım ordan ama çok korktum kendimden yine tatsızlık çıkacak diye ama olmadı az ve öz konuştuk zaten o garibim görevlinin suçu yoktu

neyse 8 gün uğraştan sonra kargomdan çok cici bi şal çıktı aşkım beğenmiş ya canım benim bilio benim çok üşüdüğümüüü

resim16px4.jpg

çok sevindim canım vala benim içime dert oldu nasıl buluncak diye..bu arada güle güle kullan şalını..allah en yakın zamanda kavuştursun sizi..

X