Gebeliğe Hazırlık Çok silik t çizgisi gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim regl de 9 gün kaldı,erken gebelik testinde hafif silik çizgi gördüm.Daha önce de başıma geldiği için regl günün geçtiyse silik çizgide kan vermeye gidin ama regl daha varsa ilaç kullanımı gibi bir durum da yoksa gebelik testinin koyulasmasini takip etmek gerekir hayal kırıklığına uğramamak için. Benim tecrübelerinden çıkardığım sonuç bu.
Canım aynı testte bende gördüm başka test yaptım negatif

Evet regle 10 gün kala gittim kan vermeye hcg <5 çıktı. Çoğu kişi de yükselmek diyo ama bakalım 😞
Yükselebilir ben ağustos ayında kimyasal gebelik yaşadım.Iliskiden 6 gün sonra kan testi verdim negatifti ,mr çektirmem gerekiyordu.12.gun erken gebelik testi yaptım, negatif çıktı.Regl bir gun geçince pozitifi gördüm.

Bazen çok hassas oluyor erken gebelik testleri ben ona yoruyorum.Artan koyulugu takip etmek gerek,koyulasma yoksa gebelik yoktur diye düşünüyorum.Bir yıla yakın deniyorum,esim bile alıştı😂
Koyuluk moyuluk yok hiç bişe cikmadi bugunkunde

Kan verdim dün akşam. Negatif :KK43:( bat a 8-9 gün var. Çok erken adet belirtisi yaşadım demek ki bu ay. 1 haftadır bu belirtileri yaşıyorum. Adete 15 gün kala başladı demek bu sefer anlayamadım çok heveslenmiştim. Bi de 2 gebelik testinde de silik çizgi görünce alırı moda girdim. Neyse sağlık olsun diyelim.
ovulasyon zamanı da bıraz kasık batması falan oluyor sonra da gogsun hemen hassaslasabılıyor. ya da 1 hafta sonra da cok kendını dınleyınce daha net goruyor ınsan degısımlerı . psıkolojık olan kısmı demıyorum tabı. bence adete dogru yapmalsın test. 15 kala belırtı baslamasını sebebı dedıgım gıbı yumurtlma olabılır. yanı olduysa bıle yenı yerlesıyor 4 gun kalaya kadar bekle en erken.

Beş gün var ama umudum kalmadı
Umudunu kaybetme canım reglime 1 gün kalmaya kadar benim de hiç yoktu 1 gün önce yaptım belli belirsiz çıktı 2 gün sonra yaptım hemen çıktı ama yine belli belirsiz dün kan verdim var çıktı ama daha çok yeni bekle yani inşallah vardır🤲😊

Umudunu kaybetme canım reglime 1 gün kalmaya kadar benim de hiç yoktu 1 gün önce yaptım belli belirsiz çıktı 2 gün sonra yaptım hemen çıktı ama yine belli belirsiz dün kan verdim var çıktı ama daha çok yeni bekle yani inşallah vardır🤲😊
İnşallah canım

🤔ovulasyon u pozıtıf gorelı kac gun oldu da 12 gun kalıyor adete. Yanı ovulasyondan 14 15 gun kadar sonra adet olursun da. O yuzden adetıne dha az kalmıstır dıye tahmın edıyorum
Gebelik testi için söyledim onu. Gebelik testi yaptım adetten 10-12 gün önce 2 kere. Silik çıktı. Erken gebelik testi yapmıştım.

Gebelik testi için söyledim onu. Gebelik testi yaptım adetten 10-12 gün önce 2 kere. Silik çıktı. Erken gebelik testi yapmıştım.
anlamamıssın yazdıgımı. adetten sonra ovulasyon gordum demedın mı =? nekadar erken ya da gec ovulasyon olursa o kadar degısır adetın . yanı ovulasyondan 14 15 gun say adet tarıhın o. ona gore yap testı dedım.

anlamamıssın yazdıgımı. adetten sonra ovulasyon gordum demedın mı =? nekadar erken ya da gec ovulasyon olursa o kadar degısır adetın . yanı ovulasyondan 14 15 gun say adet tarıhın o. ona gore yap testı dedım.
Ben iki dönem ovulasyon testi kullandım,birinde 9.gun pik gördüm diğerinde 12.gun pik gördüm ertesi gün catlama ama her ikisinde de regl günüm değişmedi.

Pardon kafam karıştı anlamamışım 🙈. Ovulasyonda da şöyle bi sıkıntım oldu hemen foto atıyorum size de. Sanki hem 25 mart hem 1 nisan yumurtladım sandım. Sizce hangi gün yumurtlama?

Eklentiler

• E17146A8-30BB-4479-A3E8-7BEAF9E1127B.jpeg
    E17146A8-30BB-4479-A3E8-7BEAF9E1127B.jpeg
    72,4 KB · Görüntüleme: 178
Pardon kafam karıştı anlamamışım 🙈. Ovulasyonda da şöyle bi sıkıntım oldu hemen foto atıyorum size de. Sanki hem 25 mart hem 1 nisan yumurtladım sandım. Sizce hangi gün yumurtlama?
25 tekı pık gıbı durmuyo cnım ya :S 2 nısandakı cok koyu 3 de sılınmıs. bence yanı :S ınsallah ayın 2 yada 3 unu en azından degerlendırmıssındır :)))

X