Gebeliğe Hazırlık Çok silik t çizgisi gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken ama insallh dilediğin gibi sonuçlanır,herkesin beta artışı farklı oluyor.Clearblue testlerde artı işareti cikan hamilelik olanlar vardı,sizinki ondan değil mi
Yok benimki ondam değil. Standart yanyana iki çizgi olanlardan

Eklentiler

• EBF23969-B382-469A-9F19-7CF1AC55480C.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 1.542
ovulasyon u pozıtıf gorelı kac gun oldu da 12 gun kalıyor adete. Yanı ovulasyondan 14 15 gun kadar sonra adet olursun da. O yuzden adetıne dha az kalmıstır dıye tahmın edıyorum
Ovulasyon testimi 2 kere pozitif gördüm. Ordan da şüphelendim zaten. İlki 26 mart sonra 1 nisan.

Kan verdim dün akşam. Negatif ( bat a 8-9 gün var. Çok erken adet belirtisi yaşadım demek ki bu ay. 1 haftadır bu belirtileri yaşıyorum. Adete 15 gün kala başladı demek bu sefer anlayamadım çok heveslenmiştim. Bi de 2 gebelik testinde de silik çizgi görünce alırı moda girdim. Neyse sağlık olsun diyelim.

Haber bekleyen soran için bakabilir misiniz ? sizce bi umut var mı ? 1-2 kişi daha erken adet gecikince tekrae kan ver dedi.

Değeriniz kac çıkmış?

Değer yazmıyodu hcg < 5 yazıyodu sadece ( benim değerimi göstermemişler.

lütfen kimyasal gebelik olup morelilinzi bozmaması adına adetten 1 hafta sonra yapınız

Silik çizgi var evet mavi renk

Ya test bozuk yda gebelik var gibi duruyo ya

Haber bekleyen soran için bakabilir misiniz ? sizce bi umut var mı ? 1-2 kişi daha erken adet gecikince tekrae kan ver dedi.
Benim regl de 9 gün kaldı,erken gebelik testinde hafif silik çizgi gördüm.Daha önce de başıma geldiği için regl günün geçtiyse silik çizgide kan vermeye gidin ama regl daha varsa ilaç kullanımı gibi bir durum da yoksa gebelik testinin koyulasmasini takip etmek gerekir hayal kırıklığına uğramamak için. Benim tecrübelerinden çıkardığım sonuç bu.

Eklentiler

• 20220414_071235.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 320
Evet regle 10 gün kala gittim kan vermeye hcg <5 çıktı. Çoğu kişi de yükselmek diyo ama bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…