Çok şaşkınım :S

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hanımlar :)

Bilmiyorum ki,ben de uyku hali dışında hiçbir belirti yok :) Ki o da normalde de uykuya düşkün olduğum için anlamadım :)

aman o uyku halini sorma cnm yaaa ben bide çalışıyorum çalıştığım yerde uyuduğum oluyo inan ve mide bulantıları kaçınılmaz öldürüyo beni ama olsun hiç şikayetim yok:) tekrar tebrikler

Yaa o uyku yok muuuu... Öyle düşkünüm ki lise zamanlarımda yatağıma şiir yazardım okulda:KK9::KK9:
Birde hamile olursam ne olurum bilmiyorum :KK1::KK1::KK1:

ben de normalde uykuya düşkünüm de ama bu farklı yaa,bu garip bi uyku,gözümü açamıyorum,bi de işin garibi deli gibi uykum olmasına rağmen uykuya dalamıyorum ki normalde başımı yastığa koyar koymaz uyurdum :KK9:

tweety_yteewt,EbruD,zeyn77; çoook teşekkür ederim darısı başınıza :KK34:

Kızlar benimde adetim 5 gün gecikti, genelde bukadar oynamaz.. adetim geçeli 5 gün olduğunda tuvalette kızrmızı, pembe bir leke gördüm, adet oluyorum sandım ancak birdaha gelmedi.. adet günümde test yapmıştım negatif çıkmıştı birdaha yapmadım.. şimdi sürekli adet olucakmışım gibi ağrım var ancak hiçbirsey olmuyor.. sizede böyle bişey oldu mu? acaba tutunma kanaması olabilir mi? yoksa yerleşme kanaması sadece adet tarihin geçmeden önce mi olur?

selam.benimde 6 gün geçince test yapmıştım silik çizgiyi bile görünce çok sevinmiştik fakat ertesi gün adet oldum daha doğrusu öyle sanmışım arkadaşların isteğiyle tahlil yaptırdık ve hamilesiniz die aradılar fakat değerim çok düşükmüş tututanamamış bebeğim geç döllenmede olabilir dediler ama maalesef 10 gün sonra yine kanamayla düştü. sana tavsiyem bi kan tahlili yaptır eğer varsa kanama ve düşük riskine karşı daha dikkatli davranırsın doktor ilaç verir.

X