Çok şaşkınım :S

zAnka

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
401
167
Kızlar merhaba;
Adetlerim hep düzenliydi bu zamana kadar,ilk defa bu ay gecikince şüphelendim.Ama hiçbir belirti yok,en ufak bir şey bile.Yine de bu sabah,gecikmenin 9.gününde test yaptım,acon marka. Anında çift çizgi çıktı ve çok belirgin bir halde.Kutuda 2-5 dk içinde sonucu bekleyin diyor,ben de o yüzden 5 dk bekledim belki kaybolur diye,kaybolmadı.Hadi dedim bi 15 dk bekliyim,ama bi değişiklik olmadı.Şu an yarım saatten fazla oldu ama hala ilk şekildeki gibi.Resmini de ekliyim :

$DSC03330.jpg

Merak ettiğim idrar testi pozitif çıkıp da hamile olmayan var mı? Ben hala inanamıyorum çünkü :44:

Canım hayırlı olsun. Allah sağlıklı bir hamilelik nasip etsin

Kızlar merhaba;
Adetlerim hep düzenliydi bu zamana kadar,ilk defa bu ay gecikince şüphelendim.Ama hiçbir belirti yok,en ufak bir şey bile.Yine de bu sabah,gecikmenin 9.gününde test yaptım,acon marka. Anında çift çizgi çıktı ve çok belirgin bir halde.Kutuda 2-5 dk içinde sonucu bekleyin diyor,ben de o yüzden 5 dk bekledim belki kaybolur diye,kaybolmadı.Hadi dedim bi 15 dk bekliyim,ama bi değişiklik olmadı.Şu an yarım saatten fazla oldu ama hala ilk şekildeki gibi.Resmini de ekliyim :

Eki Görüntüle 332352

Merak ettiğim idrar testi pozitif çıkıp da hamile olmayan var mı? Ben hala inanamıyorum çünkü :44:

evet canım hamilesin tebrik ederim

neden inanmak istemiyosn cnm, hamilesin ne güzel. rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin :) eşine nasıl haber vereceksin onu düşün :KK70:

Ay teşekkür ederim hepinize :KK1: İnanmak istemiyo değilim de ne biliyim bi tuhaf oldum,sevinmeye de korkuyorum :KK1:

ewet güzelim kesin bi ifadeyle hamilesin bende gecikmenin 12. günü test yaptım anında çift çizgi çıktı şimdi 4 haftalık hamileyim :nazar: tebrik ederim bence sevin tatlım ne güzel bi bebişin olacak allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin

Kızlar merhaba;

Eki Görüntüle 332352

tebtikler canım hamişsin bende hamişim benimki cok silik çıkmıştı 3 saonra yaptım tam çıktı
son regli tarihin ney benim 22 aralık

dnznry arkadaşım son regl tarihin 22 aralıksa 22 ocakta regl olman gerekmiyormu?kaç günde bir oluyorsun?
ben 23 aralıkta regl olmuştum bugün ayın 24 ü 1 gün gecikti...

Konu sahibi arkadaşım senide tebrik ediyorum cnm

Ay sağolun kızlar :KK9:
dnznry; son adet tarihimin ilk günü 19 aralık.

Ay sağolun kızlar :KK9:
dnznry; son adet tarihimin ilk günü 19 aralık.

canım ben 5 tane yaptım test hepsinde silik çıktı ve değerim bugün 972,4 çıktı kanda yani hamileyim. sen hayli hayli hamilesindir. biran önce bir doktora git kan değerine baktır bence. allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

Kızlar merhaba;

Eki Görüntüle 332352

Ya benim de bugün regli olmam gerekiyor, henüz olmadım ve son 10 gündür falan göğüslerim gergin ve büyüdü, yanları acımaya başladı böyle sanki beze var gibi. Başka hiçbir belirti yok. Daha önce göğüsümün büyüdüğüne hiç şahit olmamıştım . Acaba hamile olabilir miyim ki?:26:

Kızlar merhaba;

Eki Görüntüle 332352

tebrikler canım resmen hamilesin ne güzel :KK16:

tebrikler canım :))) Allah sağsalim kucagınıza almayı nasip etsin. vatana millete hayırlı olsun :KK53::KK1:

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hanımlar :)

Ya benim de bugün regli olmam gerekiyor, henüz olmadım ve son 10 gündür falan göğüslerim gergin ve büyüdü, yanları acımaya başladı böyle sanki beze var gibi. Başka hiçbir belirti yok. Daha önce göğüsümün büyüdüğüne hiç şahit olmamıştım . Acaba hamile olabilir miyim ki?

Bilmiyorum ki,ben de uyku hali dışında hiçbir belirti yok :) Ki o da normalde de uykuya düşkün olduğum için anlamadım :)

zanka tebrikler...ALLAH SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN(AMIN):nazar:

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hanımlar :)

Bilmiyorum ki,ben de uyku hali dışında hiçbir belirti yok :) Ki o da normalde de uykuya düşkün olduğum için anlamadım :)

Bugün 2. gün hala adet olmadım.Bakalım ne olacak yaa.. Bu arada cevabın için teşekkür ederim veeeee bebeğinle mutluluklaaaar :KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar benimde adetim 5 gün gecikti, genelde bukadar oynamaz.. adetim geçeli 5 gün olduğunda tuvalette kızrmızı, pembe bir leke gördüm, adet oluyorum sandım ancak birdaha gelmedi.. adet günümde test yapmıştım negatif çıkmıştı birdaha yapmadım.. şimdi sürekli adet olucakmışım gibi ağrım var ancak hiçbirsey olmuyor.. sizede böyle bişey oldu mu? acaba tutunma kanaması olabilir mi? yoksa yerleşme kanaması sadece adet tarihin geçmeden önce mi olur?

canım ben 5 tane yaptım test hepsinde silik çıktı ve değerim bugün 972,4 çıktı kanda yani hamileyim. sen hayli hayli hamilesindir. biran önce bir doktora git kan değerine baktır bence. allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

tebrikler tatlım değerin çok güzel çıkmış rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip eder inş doktora gittinmi hiç görmek için

Kızlar benimde adetim 5 gün gecikti, genelde bukadar oynamaz.. adetim geçeli 5 gün olduğunda tuvalette kızrmızı, pembe bir leke gördüm, adet oluyorum sandım ancak birdaha gelmedi.. adet günümde test yapmıştım negatif çıkmıştı birdaha yapmadım.. şimdi sürekli adet olucakmışım gibi ağrım var ancak hiçbirsey olmuyor.. sizede böyle bişey oldu mu? acaba tutunma kanaması olabilir mi? yoksa yerleşme kanaması sadece adet tarihin geçmeden önce mi olur?

güzelim test yapsana bi belli olsun iyice böle hep kafanda şüphe olur hem 5 gün gecikmiş yani adetlerin düzenli ise baya olmuş gecikeli inş hamişsindir tatlım bence test yap hemen

X