Çok şaşkınım ikizmiş

ama benim bi tane de 8 yaşında oğlum var 1 ken 3 olması biraz zor gelecek bana

Merhaba,
ikizlerin hayırlı olsun yazgülü arkadaşım. Sağlıkla doğarlar inşallah.
Bende senin durumunu birebir yaşadım. o yüzden paylaşmak istedim. Benimde oğluşum var 14 yaşında şimdi. ikiz kızlarım olacağını aynı senin gibi ultrasonda öğrendik bizde ailecek bayağı şok yaşadık ama güzel şeyler bunlar. Bakımına yardımcı olacak kimsen varmı? Ben tek başıma çok zorlandım. şimdi 4,5 yaşında kızçelerim. Ama ben bittim ruhen ve bedenen. İnşallah ailen den yardım edecek birileri vardır. Ben şansızdım o konuda. Sana kolay gelsin arkadaşım.

Benim Ücüzlerim var alti aylik ve bende tek basima bakiyorum ve ruhen ve bedenen cok iyiyim hata internete bile saman buluyorum, bunu seve seve yapiyorum annelik cok kutsal bir meslek tabiki cocuk büyütmek kolay degil ama birtaneyi bulamayanlar var, allaha sükür edelim ki ne mutlu bizlere allah bize bukadar büyük emanetler vermis.
arada bukadar yas farki var 8 - 9 yasindaki bebek degil yemegini yer tuvalete gider.
hata annesine kardeslerine bakmada yardimci bili olur,
unutmayalim annelerimiz kac tane büyütmüs bez yikayarak gece pirinc unu pisirip mama yaparak icabinda disardan su tasiyarak. bu devirde hepsi hazir.:1no2:Çok üzgünüm çoook

ne güzel yaaaaa...bende ikiz bebeğimin olmasını çok istiyorum...evli değilim ama ilerde inşallah allah bana da nasip eder:)
sizin adınıza çok sevindim

canım, üçüz bebişlerin hayırlı olsun Allah sağlık mutluluk versin. Beni yanlış anlamışsın galiba her devrin ayrı bir zorluğu var.Annelerin hakkı ödenmez. Allah evladı olmayanlara da nasip etsin. Seninkiler bir ayaklansın o zaman ne demek istediğimi anlarsın. Sadece bir teneffüs arası demek istiyorum 7/24 durumdayız. Allah herkezin yardımcısı olsun.

Canım merhabalar.Biz de pazartesi günü yaptırıcaz bahsettiğin iğneyi.Ama iğne hakkında faza konuşmadık dr la.Sonradan kafamıza takıldı.bu ilaç sanırım kortizonlu, yan etkileri var mı? senin dr un neler demişti yan etkiler hakkında

Bu ilac aslinda baska hastalik icin üretilmis ama cortison icerdigi icin yan etkisi ciyerde damar genisletmesi, bu yan etgiyi doktorlar erken dogum riskinde kulaniyorlar onun haricinde baska bir faktörü yok, eger erken dogum gerceklesmese kalintilar en gec 20 -30 güne kadar vucutdan atiliyor. tabiki her ilacin etkisi var ama yarar ve sara´i tartilirsa yarari agir basiyor ayrintili olarak dr birdaha sor.
igneyi vurdurdukdan sonra kendi vucuduna dikat et su tapluyormu diye, ve sende öksürük yapa bilir cünkü bebegin cigerdamarini genisletigi gibi senin ciger damarini da genisletiyor eger vucutun su toplamaya basladimi ki bu bayanlarin sade %5 görülüyor hemen doktora görün ve önlem aldir suyu vucut atabilsin diye

tmm canım.çok saol verdiğin bilgiler için.Dr a gittiğimizde bu konuyu ayrıntılı görüşücem.Canım sen hamileyken ne durumdaydın? şuanda ben 26. haftamdayım.sürekli yatmıyorum.kendi işlerimi halledebiliyorum.Hatta mümkün olduğunca hareket etmeye çalışıyorum ama bazande acaba yanlış mı yapıyorum diyorum.

kızlar slm,ben daha çok yeniyim 1 aylık.iki tane kese altalta göründü.muhtemelen ikiz dedi doktor.ben sormayı unuttum doktora tek yumurta mı çift yumurta mı diye.iki kese olunca ne oluyo ki?

benımde üç tane goruldu dun...........endışelendım çok zor cunku ama ınlşş rabbım kolaylık verır ınş....

kızlar slm,ben daha çok yeniyim 1 aylık.iki tane kese altalta göründü.muhtemelen ikiz dedi doktor.ben sormayı unuttum doktora tek yumurta mı çift yumurta mı diye.iki kese olunca ne oluyo ki?

tebrikler. 1 aylık demişsin. son adet tarihine göre mi hesapladın.4 haftalık mı yani. iki kese olunca yüksek ihtimalle çift yumurta oluyo. ama nadir de olsa tek yumurta ikizleri de oluyomuş. allah bilir şimdilik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…