çok önemli lütfen okuyun :(

e.s.r.a

BICIRIMIZ ALLAHA EMANET
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
209
1
ben 10 aylık evliyim ama maalesef vajinusmusum.ne yapsam ne etsem içimdeki korkuyu yenemiyorum hep kasıyorum kendimi.eşim okadar anlayışlıki beni üzcek tek bi hareket yapmıyor ama nereye kadar ona bunu yaşatmaya hakkım yok.lütfen bana yardım edin doktora gitmeyede cesaretim yok....anne olmak istiyorum :çok üzgünüm:

cnm benım bunda korcak bısey yok korma yapanların senden ne fazlası war bence hıc wakıt kaybetme cnm kasma kendını korkma hıc canın acımaz bak ne güsel esınde cok ıyı bı ınsan.sıkkma kendını bence yenerssın herkes zewk alıyo sende kasma kendınıı bak ne düşün hayatta mutlaka cok korktugumuz seyler olmustrr ama bunun üztüne gıdınce ay keske korkmesaydık dıyoruz bunu düşünn

Evli Değilim Ama..Bildiğim Tek Şey Bu Rahatsızlığın Dr Kontrolünden Başka Bi Çözüm Yolu Olmadığı :teselli:

canım benim inşallah tez vakitte atlatırsın bu sıkıntıyı.valla ben 1 hafta korkudan eşime yaklaşamadım ve cümle aleme rezil oldum.eşim çok anlayışlı hiçte sorun etmedi hatta ben seni sevdiğim için evlendim bunun için değil dedi.ammaaaaaaaaa kaynanam ve kayınbabam çarşafta çarşaf diye diretti.hatta annemle babamı bile aramışlar çarşaf gelmedi diye.sen yat kalk şükret benimkiler olsaydı gazeteye ilan bile verirlerdi.ama sana bir müjde vereyim hipnozla bu sorunu ortadan kaldırıyorlar artık.elif arkadaşımında dedği gibi aslında korkulacak hiç bişi yok.çevreden duyduğun herşye inanma acır falan diyenlere kendini kasmadığın müddetçe sorun olmaz.

dr.a gitmeden vajinusmus teşhisini kendin koyamazsın.. canım eğer tahmin ettiğin gibi ise, bu bir hastalık ve dr.a gidip tedavi olman gerekli...kendin için,eşin için,ve annelik duygusunu yaşayabilmek için bu cesareti bulmalı ve dr.a başvurmalısın.. belki de sandığın gibi vajinusmus diildir,tamamen psikolojik ve kolay çözüme ulaşabilecek bir psikolojik rahatsızlıktır.. dr.a gitmeden bu sorularının ve üzüntünün cvbını bulamazsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…