Çok önemli Lütfen Ciddiye ALın !

karnım öyle kocaman diil ama psikolojik mi bilmem kasıklarımda bi yük hissediorumm offfff

arkadaşım sen bence ya dalga geçiyosun yada cahilliğin sınırını zorluğu yosun ben aylarca uğraşıyorum dediğin o spermi dakikalarca içimde kalsın die uğraşıyorum sen saniyelik bi tuvalet işindemi kalacan...sen millet gebe kalmak için neler yapıyo hala kalamıyo bi onları oku istersen ...

sen kesinlikle hamile değilsin
yani eğer çıkıp da meryem ana olduğunu idda etmezsen
bu şekilde imkansız
ama bi rahatsızlığın var Obsesif-Kompulsif bozukluğu..
bunu bi araştır
kadın doğumcudan ziyade bi psikolog psikiyatri falan
daha yardımcı olur sana

Koptum ya.......hadi olmadı 2 ay daha bekleyelim belki bişeyler çıkar.....saçmalıktan başka bişey değil ama.....iyi bi standup konusu......

madem korkuyorsun oturmazsın orda oldu bitti
şimdi sen bi de evdekilerden tırsarsın dimi o da var o zaman oturmadan çamaşır suyuyla bi güzel silersin o zaman yaşamazlar korkma ,
canım hamile kalmak o kadar kolay değil seninki artık takıntı psikiyatrla görüş bence psikolog kesmez bence geçmiş olsun

Hayır konu tamamiyle saçma da en saçma kısmını söyleyeyim arkadaşlar. Tuvalete oturduğunda tecrübelerime dayanarak söylüyorum :))) vajinanızın bir yere temas etmemesi gerekiyor. Yani varsayalım ki orada sperm var siz neyin üzerine oturuyorsunuz ki sperm bulaşsın. Ayrıca spermler suda ölür. Herşeyi araştırmışsın arkadaşım bu yazmııyormuydu okuduklarının arasında.
La havle...

7 aylık hamile isen o bebek kıpır kıpır oynar tekmeler atar karnında böyle bişey hissetmiyormusun peki
dalga geçiyosun resmen öyle bişey olduysada o bebenin babası kim belli mi peki kimden acaba diyede düşünüp yazıyosundur kafanda

obsesfi komposif rahatszılık var sizde.acil bir psikiyatr ve uzman bir psikologla görüşün bence.

Naska fikri olan yok mu dalga gecmeyerek cevaplycak oolan falan ypk mu

Herkesin ortak fikri: Fiziksel olarak, bu sekilde hamile kalmayacagini ve bunun takinti oldugunu biliyorsun. O halde jinekolog yerine psikiyatriste gitmen gerekir. Bu artik takintidan ileri olup sinirlerini de bozmus. Eger buraya yazmandaki niyetin ciddiyse ki bunu ancak sen bilebilirsin, hic vakit kaybetmeden git. Yoksa oyle hamile kalinir mi boyle hamile kalinir mi diye bir yere varamazsin, bunun sonu gelmez...

hayatım burda insanlar seni aydınlatıyo ve sen hala diretiyosun ama
tabiki anlardı
hamile kalmak öle kolaymı sanıyosun
spermler ölüyo zaten
sana bulaşı hamile bırakması akıl işi değil
psikolojin bozulmuş anladığım kadarıyla
yapma böle olmicak şeyler yüzünden

Yok ya,17 yaşındaki kızlar bu zamanda herşeyi biliyor!!...
Bu diretmenin sonu nereye gidicek merak ediyorum!...

benim anlamadığım sen o tuvalette sperm olduğunu nerden biliyorsun?CADIARZU hadi diyelim bariz bi şekilde görünüyordu. sifonu çekseydin yahu. ayrıca ben senin tuvaletten ziyade başka bir şekilde gebelik şüphen olduğunu düşünüyorum. arkadaşların dediği gibi ya takıntılısın, yada bişeyler saklıyosun.

Arkadaşların söylediği gibi bence de öncelikli olarak bir psikiyatra gitmelisiniz.Böyle bişeyin mümkün olmayacağını biliyorsun fakat bu düşünceleri yinede kafandan atamıyorsan bu psikolojik olarak bir rahatsılığa işaret eder.Tedavi olmazsan ilerler canım.Sen jinekoloğa gitsen ve hamile olmadığını öğrensende muhtemelen rahatlaman kısa sürecek sonra yine mantıksız düşünceler seni rahatsız edecek.O yüzden lütfen öncelikli olarak psikolog yada psikiyatra git.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…