Çok önemli Lütfen Ciddiye ALın !

ya şaka gibi.ciddiye alın diye okuyunca bende.hay allah.bu cahıllık ya.yapmayın.dalgamı gecıyosunuz.böyle birsey mümkün olsa ortalık cocuk kaynardı allah askınna.komakannehirık bu....

Yemin ederim ki banada mantıksız geliyo herkes öyle diyo ama ya taktım bi kere sanki illa öyleymişim gibi geliyo karnımda çözemediğim bi ağırlık var eskisenden daha şiş ve arada akıntı gibi bişey oluyo ister istemez şüpheleniyorum.Zaten eğer öyle birşeyden hamile kalırsam bnm sonum hiç ii değil :S

ya senin çok ciddi bir şekilde tedaviye ihtiyacın var, yada dalga geçip kafa yapıyosun...

ya arkadaşlar böyle aptal şeylere cevap vermeyin derim ben..

çok meraklıysa arkadaş int.de bu konu hakkında sınırsız bilgiler var...

isteyen araştığrıp okuyup öğrenir...

Bana kalırsa kadın doğuma değilde, bir psikoloğa gitmelisin. Çok ciddi söylüyorum bunu.benneyaptımki

tuvaletten gebe kalanlarınki ikiz oluyormuş ve 7,5 ayda doğuyormuş.
2 haftan kalmış, gözün aydın :nazar:

gülmemem lazım biliyorum ama çok komik, 4 aydır deniyoruz olmuyor bide bu yöntemi deneyelim.

bu arada adet olmuyormusun sen

bız 5 aydır denıyoruz.amuda bıle kalktım.ama hamıle kalamadım.bencede bızde su tuvalet yontemını deneyelım.belkı tutar bu sefer:roflol:

tuvaletten sıçrayan suyla ancak mikrop kapabilirsiniz :KK3:
hani şu domestos reklamındaki korkunç mikroplar var ya onlar sizi ziyarete gelir aklinialirimsmile
klozetten üzerinize su sıçramasını engellemek için içine tuvalet kağıdı atabilirsiniz vereliniortak
hadi gözün aydın kız yine hamile değilsin maşallah aklinialirimsmile

yani ciddi olamazsin :))
Sen icinde bu süpheyle nasil 7 aydir yasiyorsun :))))))
Bence kadin doguma git karnina sislik oldugunu ve muayene olmak istedigini
söyle, ozaman kendi gözlerinle görürsün, rahminde bebek olup
olmadigini :)))

şakamı bu ya öle bi yöntem vardıda niye biz tüp bebek ve sayre uğraştık. yok şaka olmalı ama beni güldürdü:)))allah akıll..ıl fikir versin...gençlik vahim durumda...

hafta da bir yürüyen spermden hamile kalınır mı diye konu açılıyor akannehir
o arkadaşlara sor hamileler mi değiller mi kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

florida anlasilan tuvalet ya da degl bir sekilde hamile kalmis olmaktan korkuyorsun acik ve net yaziyorum onemli olan spermin vajinana bulasmis olmasi degil ordan iceri girip yumurtani dollemesidir.
acik ortamda spermler 5 dakikadan fazla yasayamazlar. bunun olabilme ihtimali milyonda hatta trilyonda birdir o da sundan diyorum gecen senelerde bir kadin cikip havuzdan hamile kalmisim demisti tabiki palavra..
karnindaki sertlik mide bulantisi bunlar tamamen senin psikolojinin eseri baska turlu olmasi mumkun degil..
eger 7 ay once daha evvel bir erkegin oturdugunu tespit ettigin bir tuvalete girdi isen 7 aydir karninin kocccaaamaaan olmasi hatta bebesiin tekmeler atiyor hareket ediyor olmasi gerekirdi..
bir sekilde bu konuya takilmissin umarim aradigin cevabi bulursun..

X