Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri COK Önemli Arkadaslar nolur biri Yardim etsin..

Canım niye bu kdr üzülüosn ki? Bnm göğslerim 85 numara ama inan 70 olsa da takmazdım.Vücuduna güven,kendini sev ve özgvenn olsn.İnan eşin o senn taktığnn %1i kadr bile takmaz bu durumu.

arkadaşım hayıt içerken, 2 ay boyunca sadece hayıt mı içtin, bide günde ne kadar içtin?:sm_confused:

evet sadece hayıt içtim..3-5 gün hurma da yedim ama evdekiler bitiriverince yiyemedim:umursamaz: sabah akşam içtim..günde iki kupa...arada ama çok nadir günde 1 bardak içmişliğim var...bir ay daha içsem iyi olucaktı ama saçları döktü:1closedeyes:

Canım niye bu kdr üzülüosn ki? Bnm göğslerim 85 numara ama inan 70 olsa da takmazdım.Vücuduna güven,kendini sev ve özgvenn olsn.İnan eşin o senn taktığnn %1i kadr bile takmaz bu durumu.

evet aslinda takmamam gerek cnm ama cok takiorum iste kafama kendimi durduramiorum bide 1 aydir görüsemedm kiloda aldm skntidan simdi bide bunun derdi hemen kilo vermem lazim bide geri allahim hayatim kabusa göndü:/// insallah hersey yolunda gideer...

ARKADASLAR BI SORUM DAHA OLUCAKDI COK Ö N E M L I ..
Konu ile biraz alakasiz ama benim burnumda sivilce izi var böle leke felan deil arkadaslar resmen et parcasi gibi ona karsi ne yapabilirim sizce:KK43:?

Ya böyle yapma.ilişkiniz böyle şeyler üzerine kurulu diildir bunu bil. İnsnlar artık bi sivilcesi cıksa sevgilisiyle görüşmek istemior. bu kadr tensellik, dış görünüş hastalığı yanlış. kendine güven. başkalarına bakıp onlarda olup sen de olmayanları düşünme. sevgilin seni herşeinle seviordur.Bikaç kilo eksk fazla o kdr abartılacak şeyler değil.

Ya böyle yapma.ilişkiniz böyle şeyler üzerine kurulu diildir bunu bil. İnsnlar artık bi sivilcesi cıksa sevgilisiyle görüşmek istemior. bu kadr tensellik, dış görünüş hastalığı yanlış. kendine güven. başkalarına bakıp onlarda olup sen de olmayanları düşünme. sevgilin seni herşeinle seviordur.Bikaç kilo eksk fazla o kdr abartılacak şeyler değil.

Haklisin cnm evlilik önceside piskolojm bozuldu biraz sanirim ama burnumdan cidden rahatszm et sinirlerimi daha cok bozuyo..

Dorudr cnm burdan sölemek koly tabi, evlilik öncesi çok daha zor oluodr sanrm her şey.Malum stresli bi dönem.Koly gelsn, umrm çok fazla sornla karşılaşmadn atlatrsınz bu dönemi.

ben her ay cildiyeye gdiyorum sivlce tedavsi görüyrum 6 aydr bna doktrum eğer sivilce izlerin 1 yıldan fazladr varsa geçmesi zor olur ama 1 yıldan az ise bu tedavi edileblr dedi eğer eğer 1 yıldan azsa cnm cildiyeye gt o yardımcı olucaktr geçmse bile kapatıcı kullanark kamufle edeblrsin aklinialirimsmile

ben her ay cildiyeye gdiyorum sivlce tedavsi görüyrum 6 aydr bna doktrum eğer sivilce izlerin 1 yıldan fazladr varsa geçmesi zor olur ama 1 yıldan az ise bu tedavi edileblr dedi eğer eğer 1 yıldan azsa cnm cildiyeye gt o yardımcı olucaktr geçmse bile kapatıcı kullanark kamufle edeblrsin aklinialirimsmile

1 Seneden fazla tatlim ama gideyim bakayim ne yapacak insallah birsey bulur.. cok sagol tatlim..

X