Çocuk Hastalıkları COK ONEMLİ ACİL LUTFEN 3 aylik bebegim gida alerjisi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Tesekkur ederim. Gecmis olsun, darisi basimiza olsun.
Ben alerji doktoruna tam guvenemedim. Birden ilaca bogacak gibi bir yapisi vardi. En ufak seyde bu ilaci alin vs gibi yaklasti. Mantikli olan diyeti katilastirmak ama balikla muz da yemesem ne yiyecektim bilemiyorum. Oylesi kati bir diyeti tasiyamaidm (tek basima bakiyorum bebegime, ailem uzakta). Acikcasi sistemi bozduk diye dusundum oncesinde boyle sikintilarimiz yoktu.

Istanbuldaysaniz siz hangi doktora gidiyordunuz?
Cilt testi bebeklerin canini yakiyoe mu? boyle devam ederse test isteyecegim doktorumdan.

Ben de tek bakıyordum ailelerimiz yakınımızda değil. Tahmin ediyorum çok zor oluyor gerçkten bir süre kuru ekmek kemirdim resmen. Ama sütüm azaldı mamaya da başladık. O dönemlerde doktoru çok sorguladım ama şu an çok şükür toparladı reflüsü geçti. Mamaya erken başlamanın faydasını gördük tadı kötü bir mama 3 aylıkken başlayınca alıştı. Çünkü şimdi işe başlayacağım sadece anne sütüyle halledemezdik. 4.5 aylık ek gıdaya başlattı. Şu an o konuda da bayağı yol kat ettik. Fazla katı, ilaç ve mama sevici olması beni de kafa olarak yormuştu ama şimdi bakıyorum doğru hamleler yapmışız sanırım.
Bir de benim bu diyetteki motivasyonum açıkçası çocuğu kilo problemiydi. Diyet yaptıkça kusmanın azaldığını görmem oldu.
Doktorumuz istanbulda ayfer yükselen. Nişantaşında muayenehanesi var. Kadıköy florence a haftada bir gün geliyor.
Bir de ataşehirde mahmut doğru var o benim doktorum kadar katı biri değil ve gidenler çok memnun genelde. Bir araştırın bence 2. Dediğim doktoru.

Tebrikler ben dayanamadim sanirim elzem olduguna inanmadigim icin Sutum azalirsa diye de endise ettim ben de. Cok sukur kilo problemimiz yok umarim olmaz. Dediginiz doktorlari arastiracagim. Zamaniniz icin tesekkur ederim

Tebrikler ben dayanamadim sanirim elzem olduguna inanmadigim icin Sutum azalirsa diye de endise ettim ben de. Cok sukur kilo problemimiz yok umarim olmaz. Dediginiz doktorlari arastiracagim. Zamaniniz icin tesekkur ederim

Evet muhtemelen o yüzden çok kasmadınız iyi de yaptınız. Annelerin hisleri daha doğru çıkıyor genelde. Sütünüz yetiyorsa devam edin bebeğin bağırsakları alışacaktır mutlaka
Bizim az kilo alımı, meme reddi, fışkırtarak kusma gibi şeyler telaşlandırmıştı ama 6 aylık gibi geçti her şey sanki.

Sagolun darisi basimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…