Cok Mutluyum Diyen Var Mi

gxuxlzeyno

ÜÇ GÜLÜM...
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
1.974
0
Arkadaslar! Evliligimde cok mutluyum, hiç bir sorunum yok, hersey mükemmel diyen var mı? :nazar: Yoksa inişli cıkıslı mı yasıyorsunuz evliliğinizi?:sm_confused:

Ah be canım mükemmellik nerde biz nerde?senağlama Tabiiki inişli çıkışlı bazen çok mutlu oluyorum iyi ki evlenmişim diyorum bazen de nerden çıktı bu adam karşıma nerden evlendim diyorum ama kısa süre sonra geçiyo tabii.Sen diyebiliyor musun peki? Yoksa seninki de inişli çıkışlı mı?

ben mutluyum çok şkr:nazar::nazar::nazar:
bazen tartışmalarımız olmuyo değil ama hiç bi zaman pişman olmadım iyiki onunla evlenmişim dedim hep:nazar::nazar::nazar::nazar:

allahıma bin şükür çok mutluyum...hem de çok...4 yıllık evliyim hiçbir problemimiz olmadı çok şükür...allah ım herkeze böyle evlilikler nasip etsin...

elbette vardır zaten herşey mükemmel olsa mücadele olmazdı anlam olmazdı belki de...
önemli olan çiftler arasında sorun ne ise ortak noktayı bulmak...
şimdilik bizde problem yok...

Allahıma şükürler olsunki çok mutluyum
tabi bazen arada mutsuzluklar oluyo ama oda olmasınmı
ilişkiyi dahada kıymetlendirir
yoksa monatonluktan ne farkı kalır

Esime olan sevgim onunla yasadigimiz bazi tatsizliklari daha kolay atlatmamizi sagliyor...Hem hep mutlu olunsaydi mutlulugun kiymeti olmazdi, arada bi kavga etmek, kusmek, ozleme de guzel bence.

her evlilikte inişler çıkışlar olur bunlar evliliğe canlılık verir ve dahada sağlamlaştırır bence..tek düze bir evlilik zaten sıkar insanı..arada bir tartışacaksınız(tartışmanın ve saygının boyutunu aşmadan tabi),arada bir küseceksiniz(tabi fazla uzatmadan),eh çoğunluklada birbirinizi severek yaşayacaksınız bu ortak hayatınızı..mutluluk iki eşin elindedir bence..anlayış,hoşgörü,saygı ve sevgi olduğu sürece sizi kimse yıkamaz..ben 14 yılımı 22 haziranda bitiricem allahın izniyle..evet ben çok mutluyum ama dediğim gibi evliliğin tadı tuzu bu inişler çıkışlar...fazla takmamak,takılmamak lazım diye düşünüyorum..
mutluluklar...

Allahıma binlerce şükür ki, çok ama çook mutluyum, mutluyuz.. :nazar: :nazar:
Bugüne kadar bizi üzecek, yıpratacak bir iniş dönemimiz hiç olmadı, Allah da göstermesin... :nazar: :nazar: :nazar:

mutlumuyum evet çok mutluyum ama bu zaman zaman iniş çıkışımız olmuyor anlamına gelmez annenle babanla bile fikir ayrılıkların oluyor sonuçta eşinle de olması çok normal ama her zaman şükrediyorum bu güne kadar birbirimizi kıracak saygı sınırını aşacak hiçbirşey söylemedik konuşarak sorunlarımız halloluyor, sürekli bana onu yaptı bunu da demişti dersek bu işler yürümez önemli olan sevgisine sadakatine saygısına inanmak gerisi inan hallolur bir tanıdığım derdi hep hayatta mutlu olmak istiyorsan sırtına altı olmayan, delik bir sepet alacaksın biri canını mı sıktı at sepetin içine boşver de gitsin biriktirir kin tutarsan yaşadıkların için; asla mutlu olamazsın hep kafanın bir yerlerinde durur yaşadıkların ve gittikçe büyür biz kafamıza taksak ne olacak asıl takması gerekenler rahat rahat uyuyacak biz düşünmekten yorulacağız olan yine bize olacak

Evliliğimin ilk zamanlarında pişman olup neden bu adamla evlendim demişimdir. Hatta ayrılma teşebbüsüm bile olmuştu.
Ama zamanla herşeyi yoluna soktuk. O zaman öfkeli davranıp boşanmaya kalksaydım yapacağım en büyük hata bu olacaktı.
Herşeyimiz güllük gülüstanlık değil tartışmalarımız oluyor ama yaptığımız hatalarımızı tekrarlamıyoruz.yerimseniben

Çok şükür çok mutluyuz Allah kimsenin mutluluğunu bozmasın. Huzursuzluk mutsuzluk kadar kötü bişey yok. Eşimle herikimizinde ikinci evliliği ilk evliliklerimiz her ikimiz içinde kabus gibiydi. ayrıldık ve birbirimizle tanışarak çok güzel bir evlilik yaptık Allahıma onun gibi birini çıkardığı için binlerce kez şükrediyorum. birbirimiz için doğru insanlarız. Ve tabiki ilk evliliklerimizde yaşadığımız olumsuzluklar belki her ikimizide olgunlaştırdığı için birbirimize çok bağlıyız iş saatleri harici 24 saatimiz beraber geçiyor işe beraber gidip geliyoruz daha bensiz arkadaşları ile buluşmuş biryere gitmiş Allahın kulu değil önceki evliliğinde sürekli huzursuz mutsuz olduğu için hergün dışardaymış bar gazino herşey varmış çok şükür birbirimiz ile anlaşabiliyoruz. tabii arada sırada tartışmalarımız olabiliyor ama şimdiye kadar olan tartışmalarımız bile başkalrı yüzünden olmuştur yani kendi sorunlarımızla değil. onu çok seviyorum oda beni çok seviyor beni çok seviyor çünkü hiçkimse bile bile çocuğu olmayan biri ile evlenmez benim eşim benimle bile beile evlendi kendi çocuğu olmadığı halde. Allah herkese böylesi bir mutluluk versin

:KK66: Canım ben de gönül rahatlığı ile çok mutluyum diyebiliyorum..Şimdiye dek KEŞKE sözcüğünü hiç kullanmadım hep İYİ Kİ DEDİM iyi Kİ evlenmişim:KK70: e hamdolsun...ALLAH TEALA:kaynaşmamız için bizlere eşler yarattı.
Mutluyum diyebilmektedir bence işin sırrı...Rabbim herkese Efendimiz ve Hz.Aişe annemizin aşkı gibi KÖRDÜĞÜM GİBİ tutkuyla birbirine bağlanmayı saygı ve sevgi çerçevesnde,hoşluklarla 2 cihanda da 1 olmayı nasip etsin...:KK70: cennette eşlerimizleeee sevdiklermizleee olmayıı nasip etsin..

mutluyum allaha şükür :nazar:
kimse mükemmel değildir tabi zaman zaman bizimde inişlerimiz çıkışlarımız tartışmalarımız oluyo
yada
ikimizinde canını sıkan başka faktörlerden dolayı falan
ortak sıkıntılarımız oluyo ama hallede biliyoruz allah daha büyük dert sıkıntı vermesin
bunlar dışında ikimizde mutluyuz allah bozmasın inşallah :nazar::asigim:

Son düzenleme:
8 yıllık evliyim ve çok ama çok mutluyum çok şükür:nazar:
allah herkese böylesine bir mutluluğu nasip etsin inşallaah
mutlulukları yaratmak biraz da bizlerin elinde kızlar
düşününce acıları bile mutluluklara çevirmek mümkün oluyor bazenyerimseniben

hepinize kocaman kocaman sevgiler gönderiyoruma.s.

X