Çok Mutlu Oldum :))

limoni_lady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
104
0
Bugün eve geldiğimde artık umudu kesmiş oldugum bir paketi görünce havalara uctum:)) Bİlirsiniz biz bayanların genlerinde var hediye alınca mutlu olmak hem de gelen hediye x sitesinden Türkiye'de secilmiiş 250 bayana gönderilen x markanın Türkiye'ye yeni gelecek olan titreşimli saç düzleştiricisi ise:)) Harika bir şey gercekten beni mutlu etmeye yetti..Bir de 10 tane 50ytl lik hediye ceki yollamıs ünlü bir mağazadan ürün alayım arkadaslarım da alsın diye e ben daha ne isteyeyimmm:1hug:a.s.a.s.:teytey:

onasıl bişi kuzum ya resm atta görek

Canım ya bir kere reklam yapmaktan bir ay ceza yedimm marka adını yazsam falan bir sakıncası olmaz umarım sormadan etmeden bannlanmiimmhihoyyyt

Philips Salon Straight Sonic adlı saç düzleştiricisi titreşimli aynı telefon gibii:) google da resim yok suan dilerseniz resmini cekip koyabilirim tabiki
:teytey:

İşte cok özel bir siteden kazandığım saç düzleştiricim::sm_cool:

Arkadaslar aynısından almak isteyen olursa bende 50ytllik boyner hediye cekleri var sizinle paylaşabilirim ürünü indirimli almıs olursunuz böylecekaydirigubbakcemile5

HEDİYE ÇEKLERİNi PAYLAŞMA DÜŞÜNCEN ÇOK İNCE...

SAÇ DÜZLEŞTİRİCİNİ GÜLE GÜLE KULLAN..
HEDİYE HERKESİ ÇOK MUTLU EDER, ÖZELLİKLE BiZ BAYANLARI :)) SENİN ADINA SEVİNDİM.

Arkadaslar ayrıca konu acmıstım ama burada da oldugu için silinmiş düzleştirici almak isteyen yok mu indirim çeki ile yardımcı olamk isterim...

Ayyy ne güzel,güle güle kullan yaa hayırlı olsun,ballı kız seniii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…