çok merak ediyorum sizce?

cancan38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
23
0
42
merhaba aranıza yeni katıldım 3 aydır korunmayı bıraktık 2 yıllık evliyiz.Artık bizimde bir bebişimiz olsun istiyoruz Allah dilerse..son 3 gündür kasık ağrılarım var fakat şiddetli değil.ha bu arada bugün adet günüm..göğüslerim şiş ve ağrıyor geçen sabahta bulantı ve kusmam oldu. birde aşırı duygusallaştım..regl yaklaşınca ıslaklık hissetmezdim şimdi hissediyorum sizce hamile miyim?

edit edit edit edit edit edit edit edit edit

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok geçmiş olsun düşük mü oldu?Allah en kısa zamanda size tekrar nasip etsin canım.inşaallah bakalım regl olacağım zaman böyle ağrılarım olmazdı çok kendimi kaptırmak istemiyorum ama merak işte..

merhaba aranıza yeni katıldım 3 aydır korunmayı bıraktık 2 yıllık evliyiz.Artık bizimde bir bebişimiz olsun istiyoruz Allah dilerse..son 3 gündür kasık ağrılarım var fakat şiddetli değil.ha bu arada bugün adet günüm..göğüslerim şiş ve ağrıyor geçen sabahta bulantı ve kusmam oldu. birde aşırı duygusallaştım..regl yaklaşınca ıslaklık hissetmezdim şimdi hissediyorum sizce hamile miyim?

canım göğüslerinde renk değişimi idararında bi farklılık varmı

idrarımı koyu hissediyorum göğüslerde bariz bir değişme yok..normalde 24.yada 25. gün başlar bugün 25. gün bakalım hayırlısı.ama dün akşam ara ara kasık ağrılarım oldu.3_5 saniye aralıklarla...inşaallah Allah isteyen herkese versin hayırlıysa tabiki..

edit edit edit edit edit edit edit edit edit

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada ben hemşire değilim EMAR teknisyeniyim yani radyoloji teknisyeniyim benim meslek yazmayınca onu seçtim.

X