Çok kötüyüm ya :(

sasırdım doğrusu
evlilik yıldönümü kutlamak ck mu önemli
senin ailenden biri bu tarihte ölmüş olsa yine böyle düşünürmüydün
yani tamam gelinler kaynata kaynana pek sevmiyor ama
bu kadarı da pes :kahve:

canım haklısın zor onun için merak etme unutamzsın ama yinede eşin zamanla kabullenecek ve hayaıtn zaman bırakıpta halledemediği hiçbirşey yok zaman bıraakkk başın sağolsun

Şimdi bazı arkadaşlar beni kınayabilir belki ama ne yapabilirim benim düşüncem farklı....
Herkes aynı şeyi düşünücek diye bir şey yok ya...
Neyse her acının bittiği bi yer vardır...
En büyük acı ölüm acısı derler yaa bu acı bile bir son bulur...
Eşinizin bu yıl dönümünüzü kutlamamasını yadırgamayın şimdi çok daha yeni...
Ama birdahaki sene ve daha sonraki seneler eminim ki o gün sizin yas gününüz ilan edilmicek yani sizin birlikteliğinize adım atılmış bir gün olarak anılcak yine...
Belki sert bir tutum sert bir söz ama ölenle ölünmüyorr kalanlar yaşamaya devam ediyor...
Yadırgayan arkadaşlarada katılmıyorum... eminim ki onlarda bana katılmıcaklar:)

Allah rahmet eylesin canim, arkadaslarin dedigi gibi birkac sene sonra unutur belki ve kutlamaya baslarsiniz canim
Allah sabir versin

melek olmakla alakası yok arkadaşlar....
bir insanın yaşayabileceği en kötü günlerden bir tanesidir anne ve babayı kaybetmek...
kaldı ki o insan eşinizse...
ben eşimin en zor gününde kendimi düşünemem...

bunu düşünmen için daha çok erken zaman herşeyin ilacıdır.birkaç sene sonra yine kutlarsınız.ayrıca çokda önemli bişey değil ki bu, neden bu kadar çok takıyosunuz....şuan bu düşünceniz bana göre bencillik

bu yıl donumu takıntısı nedır ALLAH askına ya
uc gun bes gun sonra 1 ay sonra kutlansa ne olur yada hıc kutlanmasa ne olur
ölüm bu canım baska acıya benzemez babanın kaybedılmesı bır ınsanın yarısını kaybetmek kadar acıdır. ama zaman herseyın ılacı bızım dınımızde yas tutmak yok her bunu yasayacagınızı sanmıyorum yınede buruk gecer buda bı gercek...

cnm ne yazıkki bi talihsizlik olmuş ve aynı güne gelmiş.belki zamanla acısı hafifler ve o gün ufak da olsa bi evlilik yıl döünmü kutlaması yaparsınız..

belki evlilik yıldönümümü kutlayamayacağım, hep aklımıza bu hazin olay gelicek diye düşünmüşün katılmıyorum ama saygı duyuyorum senin düşüncendir ama bunu vefattan 4 gün sonra düşünmek bana garip geldi.

yani babayı 27.10 da kaybetmişiniz ve siz 01.11 de yıldönümü kutlayamayacağım üzüntüsündesiniz. bence eşinize sakın bahsetmeyin bundan. zira ben babama yanıyorum karım 4 gün sonra kutlama düşünüyor diye daha çok üzülür.

başınız sağolsun..

X