Çok kötü idrar yolu enfeksiyonu yardımmmmmm

Solgar Cranberry ben de tavsiye edebilirim, hatta "Cran Flora" urunu daha basarili ancak Turkiye'de bulunmuyor olabilir.
Takviye hap olarak alamiyorsaniz sekersiz ve 100% saf olacak sekilde kizilcik suyu da icebilirsiniz. C vitamini alabilirsiniz.
Ancak hepsini beraber tuketmeyin, kontrollu olsun.
Bol su kesinlikle icilmeli, yaninizda surekli su sisesiyle gezin o derece.
Temizlige dikkat etmelisiniz; iliski oncesi ve sonrasi siz de esiniz de dus alin. Iliski sonrasi hemen tuvaletinizi yapmaniz da faydali.

Merhaba sadece bilgilendirmek istiyorum yaklaşık 4 yıldır çok ciddi idrar yolları enfeksiyonu yaşıyorum kullanmadığım anyibiyotik antisptik kalmadı fakat hic bir çare bulamadım sadece 100 mg olan pyoloseptil ve toz olan bir ilaç var onu içince kendime geliyordum yoksa oturup ağlayacak duruma geliyordum çok şükür 2 aydan fazla bir süredir çok iyiyim hep bobreklerimden supheleniyordum fakat ultrasonlardan birşey çıkmıyordu en son böbrek ısıtıcılar var onlar biraz hafif kaldı bende evde yumuşak bir korse vardı onu giyindim ve çok şükür sadece hafta sonları yıkayıp tekrar giyiyorum sanki e coli kayboldu çünkü idrar da sürekli o çıkardı umarım korse hepimize fayda eder sizde deneyin lütfen herkese şifa olur....

Geçmiş olsun benim de aynı şekilde 4 yıldır evlendiğimden beri devam ve şuan ramazandayiz ben iftara kivranarak giriyorum 1 sürahi su içiyorum biraz rahatlama geliyor daha sonra yemek yiyorum siz ne yaptınız tedavi oldunuz mu var mı hala şikayetleriniz

Çok su içmek ve idrarınızı hiç tutmadan sürekli tuvalete gitmek gerekiyor başka türlü bakterileri atamıyorsunuz

Ben acile gittim bi toz ve antibiyotik başladım toz daha çabuk etki ediyor ama daha öncesinde de kullanmıştım antibiyotik de en az 3 gün demişti doktorum üşüttüğüm için benim 2 ay üst üste oldu şu an iyiyim çok şükür

Bende kullandım buscopan cipro iğne toz antibiyotik bunlar kalıcı olmadılar sürekli tekrarlıyor ve her gidişimde enfeksiyonun var ilaç kullan geçmezse tekrar görüşelim diyorlar içiyorum geçmiş oluyor zaten benim sıkıntım su icmeyince ayaklarım az bi soğuğa gelsin ıslak kalsın anında başlıyor yanma ne yapacağım hiç bilmiyorum üroloji doktorları da hep erkek zaten çok da anlatamıyorum ne çektiğimi

Sıcak suyla yıkanın dayanabilecek kadar sıcak

Evet ben de o kadar kötü oluyorumki kanlı oluyor bu ilaçlar dediğiniz gibi loşa süreli etki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…