çok kötü gribim :((

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
35haftalık hamileyim 2gündür gribim ve çok kötüyüm baş,boğaz gözlerim burnum felaket durumdayım ıhlamur limonlu çay hiçbiri fayda etmiyo doktoruma randevum perşembe günü ne yapmam gerekiyo bebeğime bi zarar olurmusenağlama

yok olmaz merak etme canm. ben 2 aylık hamileyken faranjit olup antibiyotik kullanmak zorunda kaldım. sonuçta mikrobun bebeğe zararı daha çok. belki sana da hafif bir grip ilacı verir doktorun. ama gribin bir zararı olacağını hiç sanmıyorum endişelenme.

çok geçmiş olsun a.s.

cok gecmıs olsun canım bende yenı atlatıyorum grıbi.senın gıbıydım ates yaptı banada .dr gıttım süreklı atesını ölç dedı 37 nın üstune cıkmasına ızın verme ılık dus al dedı.bogazlarım içinde lımon cok ıyı geldı sadece 1 lımonu al sık cok ekşi gelırse az su koy ve iç.düşük doz antıbiyotık verdı dr um plesentayı gecıp bebege ulasmıyor korkma dedı drum.eger cok kötüyum dersen adını verebılırm sonra.aman atesın varsa kontrol altında tut olurmu erken dogum sebebı.gecmıs olsun canım.

mrblar.benim doktorum bir bardak ılık suya 3-4 damla limon,1 tatlı kaşığı tuz yada karbonat koyup gargara yapmamı söylemişti.çok iyi gelmişti
ayrıca eczaneden okyonus suyu alıp burnuma sktırmıştı.çok rahatlaşmıştı.tabi ıhlamur-bal ama ılık iç.çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…