çok kötü bir rüya gördümmm:(

kızlarr evet kötü bir rüya gördüm anlatıyım size... şimdi rüyamda aıptır söylemesi eşimle birlikte oluyoruz sonra o bana diyoki kan geliyo ben başta anlamıyorum tabi sonra aklıma geliyo bebeğim başlıyorum bebeğim gitti öldü diye ama görseniz yürüdüğün her yer kan olmuş kolukta oturuyorum hasaneyi arıyorum doktorum ordamı diye yok diyolar ben hıçkırıklarla başlıyorum noldu diyolar bebeğim gidiyo diyorum gelin hastaneye hemen diyolaar orda uyanıyorum baktım gerçekte eşim bebeğim bebeğim diye beni uyandırıyoo noldu dedi ama benim heryerim göz yaşı gözleri şişmiş hıçkırarak ağlamışım gerçektede eşimede olanları anlattım bebeğim ölüyo dedim hemen elini karnıma götürdü. şimdi kendime o kadar kızıyorumki ben bu bebeği birde istemiyordummm:eek:klava::eek:klava: kurban olurum o na ben inşallah sağsalim bebeğime bişi olmadan kucağıma alırım

canım öncelikle Allah yardımcın olsun inşallah hayırlısıyla bu evreyi sağlıklı bir doğumla atlatırsın.lakin rüyanda gördüğün kan rüyanı batıl etmiştir korkma hayra yor hayır çıksın.....

ne bilim kızlar yaaa bebeğimi görmeme 1 hafta kaldı ama gelin siz beni görün az önce eşimle balkonda konuşuyoruz zaman geçmiyo dedim ciddeende öyle 12. haftamıza gelelim hemen kalp dinleme dedektörü alıcam yoksa ben bu rüyalarla kafayı yerim

kizlar bende dun gece cok korktum oluleri mezardan cikariyor esim eve getiriyor felan acayip bir ruyaydi oyle bir korktumki aklimi kacircaktim , uyandim geri uyumak istemedim uyusam devam gorurdum heralde hamilelikte oluyor demekki boyle seyler, ben tekrar uyuyana kadar 1 saat felan ayetel kursi, felak , nas 3 kulfu bir elham felan okudum ama yinede atamadim korkuyu uzerimden, banada yastiginin altina kucuk kuran, yada koruyucu ayetlerden koy dediler, daha once bir dusuk yapmistim obdada cok kabus goruyordum cok surmedi dusukle sonuclandi, simdide kabus gorunce korkuyorum bebegime birsey olucak diye

sanki korku film i içinde yaşıyorum valla....
kızlar geçen gün birinin yüzüğünü çaldım..sonrada korkudan aman birileri gördü diye yüzüğü sattıp parasını cebime koydum ...hep pişmanlık içindeydim..keşke çalmasaydım diye ..
offf hadi bunuda yorumlayalım bayanlar..merak içindeyim aslında....
ben hergece mutlaka rüya görürüm..
aslında rüya görmekten nefret ediyorum..ama ben doğru yorumladığım zaman mutlaka çıkıyor...
özellikle istiare rüyasına da yatarım..buna görede sonucuna mutlaka inanırım...

sevocan üstünde durma canım rüyayla amel edilmez ve rüyalar tersine çıkar hamileykende böyle korkular olur bilinçaltı rüyana girmişrüyayı yoran önemli bebişinin ömrü çoook uzun ve hayırlı olacak inşaallah böyle yor

X