ÇOK korkuyorumm

E

EU1

Ziyaretçi
pko rahim kanserine yol açıyormuşş18 yaşındayım duphaston kullanıyorumm.ama bunu duyunca mahfoldumm.bilgilerinizi beklorum

pko rahim kanserine yol açıyormuşş18 yaşındayım duphaston kullanıyorumm.ama bunu duyunca mahfoldumm.bilgilerinizi beklorum

canım herkesın rahım agzı kanserı olma tehlıkesı var sadece pkoda bazı kişilerde bu daha yüksek o kadar ama her pkolu kanser olucak dıye bırşey yok ayrıca artık aşıları var ve cok etkılı onu yaptırabılırsın bende pkoluyum şuan gebelık tedavısı görüyorum cocugum olursa ondan sonra bende aşı yaptırmayı düşünüyorum

canım herkesın rahım agzı kanserı olma tehlıkesı var sadece pkoda bazı kişilerde bu daha yüksek o kadar ama her pkolu kanser olucak dıye bırşey yok ayrıca artık aşıları var ve cok etkılı onu yaptırabılırsın bende pkoluyum şuan gebelık tedavısı görüyorum cocugum olursa ondan sonra bende aşı yaptırmayı düşünüyorum[

pko için yapılan tahlillerde bu ortaya çıkarmı peki.ozman mı aşılamaya başlıo doktor?

tedavi edildiğinde herhangibir zararı olmuyor.tedaviedilmediğinde butür rahatsızlıklara yol açıyor...............:1ninca:

canım niye kötü düsünüyosun ki saglıklı kadınalrın bile olabilecegi bir hastalık bu yani ne pko ne de baska bişey dinlemez neden bunlara kafa yoruyosun ki bosver takıntı yapma yazık genel olarak düsünürsen o kadar cok kadın vardı türlü sorunlarla ugrasıp derdine care arayan sen cok şükür saglıklısın yorma kafanı bunlara .......

X