çok korkuyorum...

SummerMiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
700
2
merhaba öncelikle benim sorunum şu 3 aydır güzel sanatlar için sınava hazırlanıyorum ve sınava 1hafta kaldı çok korkmauya başladım ve bu son şansım diğer okullara kabul edilemedim güzel sanatlar yetenek sınavıyla aldığı için rahattım ama gün geçtikçe benden daha iyilerin olabiliceği korkusu sardı çünkü sınava onlarca kişi giriyor ve 20-30 kişi alınıyor aslında hocam bu çizimlerle girersin diyor ama ya benden daha iyiler yada onlarca kişinin içinde benim gibi olan çok kişi vardır tabiki ya giremezsem? çok korkmaya başladım başka bir şansım daha var başka okulun yetenek sınavınada giriceğim ama ben bu okulu istiyorum sabahtan çalışıyoruz eve 2 gibi geliyorum çok yoruluyorum ödev yapamıyorum hocada kızıyor ama kılımı kıpırtacak halim kalmıyor bazen bu okulu gerçekten istiyorum ama ne biliyim içimde fırtınalar kopuyor gibi sürekli stres içindeyim ağlıyorum korkuyorum napıcam ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…