Çok korkuyorum

payedar

Cennet Kuşum Can Oğlum 👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
1.975
2.159
29
Kızlar 18 haftalık hamileyim. Dün ani şekilde kanamam başladı ve hasteneye yatışım gerçekleşti. Dünden beri kanamam kesilmedi. Karnımda ağrıyor. Sürekli doktorlar kontrol ediyor ama bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum. Çok kötü ve mutsuzum şu an. Ağlayıp bebeği strese sokmak istemiyorum ama elimde değil. Çok korkuyorum. Benim gibi yaşayıp sağlıklı doğuran var mı? Allahım yardımcım olsun ne olur dualarınızı esirgemeyin

Ayyy hiç görmedim seni bugün demekki ondan geçmiş olsun lütfen dirayetli ol beybim
Doktor ne diyor?

Ayyy hiç görmedim seni bugün demekki ondan geçmiş olsun lütfen dirayetli ol beybim
Doktor ne diyor?
Takip edelim diyorlar tek tesellim bebek yaşıyor ama çok korkuyorum karnıma sancı giriyor kanamam var Allahım korusun. Bebeğim savaşıyor ama benim elimden hiçbir şey gelmiyor. Ağlamayım strese girmesin diyorum onu da yapamıyorum çok korkuyorum

Neden olmuş payedar onu söylemedi mi?

Kesin devlet hastanesindesin dimi?
Bende yatışa kaldım açıklama yapan yoktu…

Lütfen sakin kalmaya çalış eşinden destek al sakin ol
Evet devletteyim. Eşimi de almıyorlar içeri insanın en büyük destekçisi eşi böyle bir durumda almıyorlar resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…