Çok korkuyor ve ağlıyorum!!

Canım korma Allah'ın izniyle bende oldu tüp bebkti lekelenme sonra aşırı kanamyla kaç kere hastaneye gittim yattım geri çıktım görsen adet kanamsından daha fazla su gibi akıyodu ben nasıl ağlıyordum her hastaneye gittğimde kaybettim diyorum 14 haftadan soınra kanam tamamen durdur çocuklarımda büyümüştü ama erken doğuma engel olmadım kanamayla değil ama erken doğumla kaybettim.... İnşallah hiçbirşey olmaz sağlıkla kucağına alırsın, dualarım seninle

Sana yazdığım linke baksaydın belki sana iyi gelirdi..:sm_confused:Çünkü bende senin gibi kanama yaşadım ve doktorlar yok o adet kanamasıdır,yok o kimyasal gebeliktir derken ben şimdi ikiz mucizelerime hamileyim..İnşallah herşey yolundadır...sevgiler...

canım Allah bebeğini sana bağışlasın inşallah fakat strese girmen bebeğide senide nasıl etiliyor.. lütfen kanama her gebelikte olur.. doktorunla görüş pozitif şeylere yönelin. Geçmişler olsun

kızlar beni uyku tutmadı kalktım kk dolaşıyorum gündüzleri uykuya egilimi çok oluyor sılıtı bastıkça panik ataktan yatıyorum gece böyle uykum kaçıyor hepimizin degişik sorunları var aslında rabbim hepimizin yüzünü güldürsün hayırlı evlatlar versin

canım bende 5yıl bekledm bebek sahibi olmak için binlerce şükür allahım verdi 5.yılda şimdi 5.5aylık hamileyim.benimde kanamam oldu 15.haftamda dediğin gibi delirdim korkudan plesanta aşağıdaymış ondan olmuş kanama. çok normal bu tepkilerin ama sakin ol ve allaha tevekkül et elimizden hiçbişey gelmez çünkü kaderimizi değiştiremeyiz.allaha sığın dua et ve kendi dr.un olmasada başka bi dr.a git muayene ol bu kadar korkuyla nasıl yarını bekliyceksin yazık sana.en azından neden oldugunu bilirsin.acil bişeyse müdahale edilir.tuvalet ihtiyacın dışında sakın kalkma ayaklarını biraz yüksekte tutarak yat.ve eşine söyle hemen bi dr.a götürsün seni benceeee
hayırlı haberlerini bekliyoruz

kıslarrrrrrrr dr bugün gittim ve dünyam yıkıldı boş gebelik olabilirmiş yarın büyük ihtimal alcak offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffoooooooooooooooooooffffffffffffff

işte bu noktada söylenecek söz kalmıyor. herşey saçma çünkü
yinede allahtan gelene isyan edilmez en doğruyu bilendir o. senin için en hayırlısını werir.
çoooook geçmiş olsun cnm güçlü olmaya çalış ve şükür sebebinide unutma
.. allahım başka acı yaşatmasın

Merhabalar,
çok geçmiş olsun ama stres seni kötü etkiler lütfen olumlu düşünmeye çalış.
Diceksin ki söylemesi kolay ama kendine ve bebeğine şuan yapabileceğin en ii şey kendini strese sokmayıp moraini yüksek tutmak.
Acil şifalar diliyorum.

kesinleşti kıslar boş gebelik kendiliğinden düşmesini bekliyorum düşmezse cuma alınack offffffff offfffffffff

cnm çok geçmiş olsun bundan sonraki gebeliğin en kısa zaman da olur inş..

benide panik atak rahat bırakmıyor bazen dayanamıyorum ne yapacagım ben diye aglıyorum nasıl geçecek hamilelik kiloda vermeye başladım yemek yiyemiyorum bugün serum takıldı inşallah rabbim şifa verir bana ve tüm şifa isteyenlere

senin adına çok üzüldüm yaşadıgın şeyi bende yaşadım.benimde boş gebelikti 5sene sonra gene hamileyim.bugün dr gittim ve dr düşük tehlikesi diyerek igne verdi ofya biz kadınların derdi hiç bitmicekmi

canım benimm rabbim tez zamanda sağlıklı bi bebiş versin sana tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…