Çok korkuyor ve ağlıyorum!!

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
44
:çok üzgünüm::1no2:kıslar ne olur dua edin 5 yılbebek özlemi çektm ve rabbim verdi fakat kanamam oldu korkuyorum

Canım benim korkma ve moralini yüksek tut.İstirahat etmeyide unutma...Doktorun kanaman için ne dedi...

karnım ağrıyo ve bügün doktra gidemedim dr yoktu ne olur bebeğime bişi olmasın allahımmmmmmsenağlama dün gece ve bugün oldu yarın doktora gidicem korkuyorummmmmmm allahımmmmmm

:çok üzgünüm::1no2:kıslar ne olur dua edin 5 yılbebek özlemi çektm ve rabbim verdi fakat kanamam oldu korkuyorum

canım endişelenme hemen dur...
ne kadarlık hamilesin?hemen doktorunu ara ..
ne olur üzülme hep olumlu düşün...
ama muhakkak doktora git canım bekleme...

bişi demedi dha yeni oldu pregestrol vermiştiöle yatıyodum birden oldu elimden ağlamaktan fazla bişi gelmiyoooooo

canım endişelenme hemen dur...
ne kadarlık hamilesin?hemen doktorunu ara ..
ne olur üzülme hep olumlu düşün...
ama muhakkak doktora git canım bekleme...

doktara ulaşamadım ancak yarın gitcem belim ve karnım ağrıyo kanama ara ara oluyo bu hafta regli haftamdı ondan olsa gerek ama yavruma bişi olmasınnnn

bende sürekli aglama ihtiyacı hissediyorum kendimi çok yanlız hissediyorum tansiyonum düşünce halsiz kalınca genelde hep böyle oluyor aslında yanlız degilim ama niye böyle oluyorm bilmiyorum benim panik atak sorunundanmı oluyor bilmiyorum

canım ağladıkça ve kendini sıktıkça daha çok zarar verebilirsin bebeğine..
metanetli olmalısın, olumlu düşün olumlu şeyler olsun..
litfen hemen panik yapma.. sakin ol..

üzülme tatlım benim doktorum kanama olabilir parçalı kanaman olmadıkça endişelenmene gerek yok demişti bol bol dua et bebişin için ve sakin olmaya çalış

Canım ne kullanıyorsunuz progesteron?
benim de kanamam olmuştu.kalçadan progesteron iğnesi yaptırsanız iyi olur aslında...
Nöbetçi bir eczaneden falan alsanız..iğnenin etkisi daha çabuk olur...

Canım ne kullanıyorsunuz progesteron?
benim de kanamam olmuştu.kalçadan progesteron iğnesi yaptırsanız iyi olur aslında...
Nöbetçi bir eczaneden falan alsanız..iğnenin etkisi daha çabuk olur...

canım bilmiyorumki aşağıdan progesron koydum ama kasıklarım hala çok ağrıyo yarın ancak gidicm dr a

canım bilmiyorumki aşağıdan progesron koydum ama kasıklarım hala çok ağrıyo yarın ancak gidicm dr a

Canım transferimin 8.gününden 14.güne dek bende kanamalar olmuştu.idrar testim pozitifti..dr u telefonla aradığımda hemen bana eczaneden progesteron iğnesi al demişti..günde 2 kez kalçadan..bebek yerleşirken bu tarz kanamalar olabilirmiş..Hatta adet dönemlerime uyan günlerde bende gene lekelenme oluyor..o günler yine progesteronu arttırıyorum...Moralini bozma hemen...

her kanama düşük değildir ama dikkat edilmesi gerek

üzülmememye çalış ve ayaklarını yukarıy doğru kaldırıp uzanmalısın

birde çok sık wc ye gitme hatta mümkün olduğunca da kalkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…