Çok kırgınım eşime...

Sizi önceki konunuzdan hatırlıyorum. Adam size değer vermiyor. Bebeğinizden sonra mümkünse en kısa sürede bir işe girmeye bakın lütfen. Eşiniz da 2 ş'li eşşek. Kendinize iyi bakın

Memnun değilsen kapı orda diyebilirsiniz. Böyle boşboğaz erkek muhabbetlerini sevmiyorum hiç, saçmalık
Ya bide bana karşı çok ilgili üzerime çok düşüyor ailesine karşı savunuyor her konuda arkamda olduğunu hissettiriyor bende aynıyım kendisine karşı fakat dışarıya da böyle konuşması beni şaşırttı. Yapamıyorsan sorumluluk fazla geliyor ise o zaman alacaksın beni karşına konuşacaksın herkes kendi yoluna bakacak sonuçta dünya ne senden ibaret ne de benden ibaret neden gidip beni insanlara karşı rencide ediyorsun ki

Sen de aynısını yap, şimdiki aklım olsa hayatta evlenmezdim, evlenmeyin kızlar diye her yerde konuş.

Sizi önceki konunuzdan hatırlıyorum. Adam size değer vermiyor. Bebeğinizden sonra mümkünse en kısa sürede bir işe girmeye bakın lütfen. Eşiniz da 2 ş'li eşşek. Kendinize iyi bakın
Aynı şeyleri düşünüyorum inanın bebeğim biraz toparlandktn sonra hemen bir işe atılacagm ve kendi ayaklarımın üzerinde durup önüme bakacağım

O oooo. Siz diyince baktım da eşi zaten hamile karısının telefonunu kıran bi tipmiş.

Yalvara yalvara ağlaya ağlaya bir hâl olacağına o kadar eminim ki.

ben olsam bu lafı yedirmeden yerimde duramazdım, klasik ezik erkek sözleri bunlar. ayrılığın lafını geçirsen tutuşurlar, rahatlık batıyor o yüzden. kesinlikle gözünü korkut bakalım bir daha bir yerde söylüyor mu terbiyesiz herif

Eski konunuzu okuyunca her şey daha net anlaşılıyor aslında. Eşinizin bu sözü evliliginizin kötü gittiği gerçeğini yüzünüze çarptığı için bu kadar kırılıp üzüldünüz. Ama yani siz de biraz gerçekçi olun zaten öyle güzellenecek bir evliliğiniz yokmuş ki? Kendinizi kandırmayın. Dışarıya mutluluk pozları vermek sorunları çözmez. Sorunlarınızı gerçekten çözmeye çalışın.

Tutarsız tutarsız laflar.bu kadar insan evlendiğini göre gerekli birşey demek ki.eee herkes de yapıyor bir şekilde.çok gıcık bence kendi yaptığın şeye yapma demek.

O telefon ona 20 bin liraya mal oldu. Telefonumu kırınca bende önüme ne geldiyse kırmıştım o susacagımı zannetti

Size 20 bin e mal oldu. Seni beni mi var? Bir olamamışsınız demek ki. Ve daha bir olamadan bir bebek yapmışsınız.

Evlilik de bütçeler ortaktır.

Sizinde bir şeyler kırmanız fln çok toksik. Böyle evlilik olmaz.

Acil çift terapisi almanız gerekiyor. Evlilik bu değil çocuğunuza yazık.

Ana baba teminatör gibi herşeyi kırıyorlar.

Evlenmese yiyeceği yemek maks yumurta makarna olan, evlerinin içi tozdan pislikten arınmayan , kıyafetin temizini kirlisini koklayarak ayıracak olan bu heriflerin ortamlarda aman haa sakin evlenmeyin demesi beni güldürüyor. Aslında bunları ait oldukları o b*k yuvasina geri koyacaksın.

Bugun de erkek gibi oldugumuzu ogrendik elhamdulillah, valla ben de kimseye evlenin, asiri sahane birsey demedim bugune dek. Bekarligin keyfini cikarin, ne yapacaksiniz evlenip diyorum. Esimde desin umursamam.
Dedi evli kadın. Yav arkadaş kendi yaptığın iş için başkasına yapma demek nedir yani? Saçmalık

Evimi ilk yerleştirdiğimde kayınvalideme gidip eşimin eşyalarını almaya gitmiştim dolabı bile yoktu her şeyi her yerdeydi bi göz dolap bile vermemişler adama. Kardeşleri her kıyafetinden birini giymiş bitanesi kabanını almş ayakkabıları nı almş öbürü pantolonlarını vs. Ütüsüz giyinip çıkarmış şimdi her şeyi dört dörtlük çoraplarına kadar özen gösteriyorum işe giderken temiz bir şekilde gitsin kimseye mahcup olma diye yemegine özen gösteriyorum evde olddugu zamanlar meyvesinden tutun çayına kahvesine her şeyine dikkat ediyorum ama ona ragmen neymiş evlenmeyinmiş aslnda böyleleri hiç bir şeyi hak etmiyormuş siz öyle deyince bunlar geldi aklıma

Sorun burada işte. Erkekler nankör varlıklar. O kusursuz hizmet anlayışını değiştir mesela. O derece dikkat edeceğin kişi kendin ol öncelikle. Vakit kalırsa gönlünü o kadar yaparsa ilgilen. Arada da hatırlat ona nereden geldiğini. arpasi fazla gelmiş. Ben hep diyorum erkeğe ailesi ne yaptıysa aynısını yapin fazlasına değmez. Ben neymisim oluyorlar çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…