çok hastayımm:((

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
2buçuk aylık hamileyim ama çok hastayım bütün kemiklerim ağrıyo yataktan kalkamıyorum napmam gerekiyo ilçata içemiyorum çok şiddetli grip oluyorum galiba kemiklerim sızlıyosenağlama

Canim bence bol limonlu bi ihlamur iç ve gir yatağa iyice bi terlee ...umarimm iyi gelir ..birde dr unu arayip bilgi almayi unutma..çok geçmiş olsunn ...

inan bi fikir veremeyeceğim hamiş arkadaşlar bu konuda daha tecrübelilerdir ben sadece geçmiş olsun demeden geçmek istemedim inşallah en kısa zamanda şifana kavuşur iyileşirsin canım çok geçmiş olsun arkadaşım

geçmiş olsun kaynamış bir fincan suya yarım limonu sık içine bir tatlı kaşığı bal ve tarçın koy sıcak sıcak iç canım

geçmiş olsun arkadaşım
tavuk suyuna güzel bi çorba yapıp içsen iyi gelir dr'lar tavsiye ediyor hamile ve emzikli ilaç kullanamayan annelere bide gece yatarken bal sıcak su ve limon üçlüsü yapıp iç o da iyi geliyor kokusuna dayanabiliyorsan pekmezde çok iyi ama benim gibi sevmiyorsan bal limon iç
Allah şifa versina.s.

çok geçmiş olsun tatlım... bol bol c vitamini al...ve dinlen...ayrıca dr da danış... belki bişi söler..

tarçın hamilelere pek tavsiye edilmiyor,düşüğe sebep oluyormuş.ıhlamur bence daha iyi.o da günde iki fincandan fazla tavsşye edilmiyor.hamilelikte zararlı bitkiler diye bir ara internetten canım.ama en iyi çözüm tavuk suyuna çorba kesinlikle.hem bebişini de beslemiş olursun bahaneyle.doktoruna hemen danışmayı unutma canım.geçmiş olsun.

geçmiş olsun ...
dinlenmek ve bol bol güzel çorbalar içersen vede bol c vitamini alırsan çabuk iyileşirsin..

güncelliğini yitirdiği için konunuz kilitlenmiş olup sorularınız için konu sorumlusu (moderator) ile iletişime geçebilirsiniz.

X