^^^Çok Güzel Hareketler BunLar^^Bkm Mutfak Severler:=)

_IRMAK_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
19
0
Çarşamba günleri kanal d de 22.45 suları yayınlanan süper bir eğlence programı:=) Oradaki Oğuzhan Koç'a fanatiklik derecesinde hayranım:=) bir izleyin bırakamazsınız:=)
gerçekten süperrr:=) Çok Güzel Hareketler BunLar'ı izleyenler hadi burada toplanalım:=)

ya hakkaten çok güzel bi program ben şahin ırak fanatiğiyim hatırlamayanlar için hani şu baba rolünda oynayan büyük gözlüklü elinde salatalık olan öleyim ozaman yamnayım ozaman sözlerini kullanan :)

bende hastasıyım yanlız bu hafta izleyemedim...tekrarını veriyorlardı ordan izlerim artık.....ben zaten yılmaz erdoğan fanatiğiyim:))))) ordaki oyunculardanda en çok Ersin'e gülüyorum.......

gercekten cok guzel bir program...bende eser yenenleri cok begenıyorum ..o nasıl bır gulustur Şeniz ayrıca baba rolunu de oynayan gercekten super.''faaaruk okuzsen okuzum de .....yok baba olsam derim''.. :roflol:

ben oğuzhan koç fanatiğiyim:=) sevgilisi olsa bile:=) :p hani şu al sana benden aduketiyle meşhur:=)

Ay efeeett bende çok beğeniyorum.. Hafta içi haber öncesi tekrarları var.. Orda esmer bi kız var ya, çok güzel bi kız yaa, bende onu beğeniyorum.. :)

bi bölümünde avrupa yakasının sarpı gelmişti o ve diğer arkadaşları bi skeç yazmışlardı onu oynadılar çok komikti ya her gün tekrarını veriyo kanal d kaçıranlar varsa

aaaa:1shok:vallaha mı yaa. ya fazla sevmem zaten yılmaz erdoganı ama gösterileri süper bilmiyordum böyle şeyler döndügünü valla sagolun.

İlk defa duydum böyle bir şeyi.Bir araştırmam lazım.Teşekkürler...

X