çok güzel bir rüya gördün

beyel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
257
0
kızlar bu gece tarifi yapılamayacak bir rüya gördüm....
ben 3 yıllık evliyim ve şimdiye kadar bebek düşünmemiştim ...ama rüyamda 2 günlük bir bebeğim olduğunu gördüm ve rüyada olsa çok farklı duygular yaşadım allahım o nasıl bir duyguymuş nasıl bir mucizeymiş(anne olmak)rüyada bu duyguyu ben böyle tatlıysam gerçekte kim bilir nasıldır...
rüyadan uyandığımda gerçek olmadığı için çok gözyaşı döktüm eşimde şaşırdı ve bu satırları yazarken gözlerim doldu

insallah gordugun ruya gercek olur cnm...sende annelik duygusunu tadarsin bir gun:)

inşallah rüyan gerçek olur canım...tabirine baktın mı???bende bir ara rüyamda erkek bebeğim var diye görmüştüm. aslında bekarım... tabirine baktım. bekar için evlilik evli için çocuk diyordu... o gün bugündür kısmet bekliyorum..:)herşey gönlünce olsun birtanem...hayırlı evlatların olsun inşallah:):)

inşallah aysucum o rüya gerçek olur ve allah o duyguları bana gerçekte yaşamayı nasip eder...

bundan sonra ben de öyle umut ediyorum beyyza cım...güzel dileklerin için teşekkürler:Saruboceq:

canım yaa seni çok ii anlıyorum.çünkü bir ay önce aynı rüyayı bende gördüm.doğum yapmışım ve bebeğimi kucağıma vermişler o kadar farklı bir duyguydu ki sabah uyandığımda içimde daha önce hiç kimseye karsı duymadığım değişik bir sevgi vardı.gülerek uyandım aklıma gelen ilk şey annelerin çocuklarını nasıl sahipsiz bıraktıkları oldu.içim acıdı hala etkisindeyim.dediğin gibi rüyada böyle hissediliyosa gerçekten nasıl olur acaba.ben altı aylık evliyim.kısmetse seneye cocuk düşünüyoruz.Allah nasip eder de o mutluluğu yaşarız inşallah.

canımm ne güzel bi rüya :1hug: Allah hayırlıısını naasip etsin.. belkide bu rüya bi bebeğin habercisidr :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…