Çok düşünmek gebeliği etkiler mi?

Bloke koyuyorsunuz düşünerek salin bu ay olacak olmalı vs gibi olursa strees etken bende ovulasyonu tam degerlendiremedim diye saldım ay hamile kaldım hatta eşime bu ay olmadı önümüzdeki maçlara bakacaz demiştim
Ben çok salmaya çalıştım hatta KPSS çalıştım her gün kütüphaneye gittim evde bir saniye durmadım ama bu düşüncede benimle geldi asla kafamdan atamadım

Ben çok salmaya çalıştım hatta KPSS çalıştım her gün kütüphaneye gittim evde bir saniye durmadım ama bu düşüncede benimle geldi asla kafamdan atamadım
Doğrudur ama ilişkide bile onu düşünmen etken hobi edin düşünmemeye çalış kafanı başka şeylerle doldur vs emin ol olacaktır hemde vardır bir vakti zamani tez zmanada isteyen herkese nasip etsin rabbim

Doğrudur ama ilişkide bile onu düşünmen etken hobi edin düşünmemeye çalış kafanı başka şeylerle doldur vs emin ol olacaktır hemde vardır bir vakti zamani tez zmanada isteyen herkese nasip etsin rabbim
Ya inanır mısın ovulasyon testi yapıyorum birkaç aydır beni öyle strese soktu ki artık pozitif çıktığı gün söylene söylene ilişki oldu çok affedersinizYa inanır mısın ovulasyon testi yapıyorum birkaç aydır beni öyle strese soktu ki artık pozitif çıktığı gün söylene söylene ilişki oldu çok affedersiniz

Benim umudum azda olsa vardı istiyordum 3 aylık evliyim ama benim yaşım 35 surda kaç sene kaldı pcosnda var diyorxum olmaz senin bebeğin kızım vardır bundada bir hayir bekarken korkuordum çevrem özellikle ablam tedavisiz olmaz sole böle diyordu çok üzülüyorum eşime bile ayrılık demiştim evlenmeden önce gene denedim oldu rabbim verince oluyor dediğim gibi umudunu yitirme ama çokta kafana takmaaa

Ya inanır mısın ovulasyon testi yapıyorum birkaç aydır beni öyle strese soktu ki artık pozitif çıktığı gün söylene söylene ilişki oldu çok affedersinizYa inanır mısın ovulasyon testi yapıyorum birkaç aydır beni öyle strese soktu ki artık pozitif çıktığı gün söylene söylene ilişki oldu çok affedersiniz
Bende senin gibiydim esimide etkiledi onu biraktim yapmiycam adama da küsüyodum trip atiyodum

Cinsiyetini mi ogreniceksiniz kac. Haftalik oldu 😄 agri oluyo canim
7 de benim salak kafa gittifim de sormayı unuttum kese ve bebek var dur atim resmi mal mal gittim geldim aklimdakileri heycandan unutum 😅😅

Eklentiler

• IMG_20240712_092152.jpg
    IMG_20240712_092152.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 23
Benim umudum azda olsa vardı istiyordum 3 aylık evliyim ama benim yaşım 35 surda kaç sene kaldı pcosnda var diyorxum olmaz senin bebeğin kızım vardır bundada bir hayir bekarken korkuordum çevrem özellikle ablam tedavisiz olmaz sole böle diyordu çok üzülüyorum eşime bile ayrılık demiştim evlenmeden önce gene denedim oldu rabbim verince oluyor dediğim gibi umudunu yitirme ama çokta kafana takmaaa
Böyle dalgalı oluyor aslında biliyor musun bazen çok takıyorum bazen hiç umursamıyorum ama böyle çok taktığım dönemlerde çok strese giriyorum

Aynisini yaşadım yumurtlama bayrama geldi denk ve tam degerlendiremedim üzüldüm soylendim görümcem kaynanam bizdeydi çok ağır bir kavga ettik değerlendirme olmadi sonra 2 yumurtlama gördüm o zaman da tam olmadi gene karambole oldu valla

Aynisini yaşadım yumurtlama bayrama geldi denk ve tam degerlendiremedim üzüldüm soylendim görümcem kaynanam bizdeydi çok ağır bir kavga ettik değerlendirme olmadi sonra 2 yumurtlama gördüm o zaman da tam olmadi gene karambole oldu valla
Zaten söyleyenlerin genellikle yumurtlamaya denk getiremedik oluyor demek ki bu küçük hesaplarımız çok da önemli değilmiş

Ya kendinizi salın. Başka işlere odaklanın. Ya da yok ben hamilelik dusuneceğim diyorsaniz da ben çok doğuganim. Hemen de hamile kalıyorum veya zaten hamileyim gibi olumlu düşünüp karnınızı sevin. Ama ne olursa olsun hipofizi darlamayin. Bırakın rahat rahat çalışsın. Yumurtaliklara gerekli hormonları göndersin.onlar zaten sizin genetik mirasinizi bir sonraki nesile aktarmak için programlanmış ve yapacakları tek sey üremek. Yeter ki onları baskılamayın

X