Çok derdim var... Ağabeyimle küsüm...

gizem35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
44
0
ark. bana yardım edin olayın en başından anlatıyorum size ben kaçarak evlendim evet çok büyük bir hata ama herkesle barıştım biri hariç abim benimle konuşmuyor tam 11 ay oldu .biz çok baglıydık abimle ama benim hatam yüzünden şuanda yanımda degil bana bişşey oldumu başımı bekler di . ben zehirlendim abim duydu üzülmüş ama aramadı yarın ayak tırnagımı çekcekler abim yine yok bugün arı soktu yine yok pişman degilim eşim çok ii ben aglıyoken oda aglıyo ailem sevdi ama abim hiç konuşmuyo nsl barışabilirim yardım edin. ben çok kötüyüm.bazen kötü şeyler düşünüyorum ama barışırız diyip çeçiyom artık dayancak gücüm yok .nsl barışabilirim yaşayanlar varsa aranızda yardımınızı bekliyorummmmmmm....:çok üzgünüm:senağlama

gidip yanına sarıl ...yada bir mesaj yaz nereye kadar küs kalcaz abı yaptıgım hataydı ama kader falan diye... valla etrafımda kaçan kişilerde çocukları oldumu kucagına bebekleri veriyolar babalarının annelerinin barısıyo acaba dayı olsa kardesiniz barısırmı diyede düşünüyorum...inşallah barısırsınız cnm

canim bence de mesaj yaz,saril,öp..bir karsi koyar iki karsi koyar ücüncüye dayanamaz..
abiler kiz kardesleri icin inan cok hassas oluyorlar...
ben kacmadim,abiminde rizasini alip evlendim ama nisanimdada dügünümdede abim esime karsi sanki düsmaniymis gibi bakti inanki...sabret canimcimmm

o kadar üzüldüm ki, mutlaka karşısına çıkın, dayanamaz kızkardeşine...

valla benim yigenimde kaçtı abisi hariç herkesle barıştı abisi kesinlikle sildim diyor yigeni oldu onu bile daha hiç görmedi vede annesi babasınında görmesini istemiyor .damatla anne babasıda daha görüşmedi sadece kızlarıyla görüşüyorlar bayramlar ,dogumgünleri gibi zamanlarda çok zor oluyor ablam çok üzülüyor sadece 2kardeş böylemi olacaktı diye anlayacagınız durumlar karışık......

dogum gününde msj yolladım babama kızın msj yolladı demiş ben zehirlendigimde çok üzülmüş hergün anneme sormuş ben gittigimde evden gidiyo gelmiyo ilgileniyo benimle ama konuşmuyo eşimle konuşmuş onun kılına zarar gelirse seni yaşatmam demiş ama benim le konuşmuyo arıyom sesimi duydugunda kapatıyo ne yapcam başka bayramı bekle diolar bayram geçti 2. si geldi

annemlere sildim demiyo soruyomuş gizem nsl die ama benle konuşmuyo ailem eşimi benden çok sevdiler hergün babam eşimi arıyo sadece problemimiz abim onunlada barıştıkmı herşey düzelcek

küslükler küsler kırık kalpler........

demek ne çok sever ve sahiplenirmiş seni ki ummadı böyle bir şey senden mazur gör zamana bırak emin ol oda istiyordur affetmeyi ama daha taze be arkadaşım 11 ay ama onun için taze yıllarca büyüdüğü kolladığı sevdiği sahiplendiği cananı ummadığını yapmış kolay değil onuda anlamak gerek sabır et küllenir zamanla oda dayanamaz ayrılığa küslüğe barışıverirsiniz sen arayı açık tutma yeter ki gözden uzak gönülden uzak durumu olmasın:1no2:.su akar yolunu bulur sabırlar.unutmadan kötü şeyleri değil umutlanacağınız şeyleri düşününüz ki düşünceyle iyiliği getirin inş. a.s

canım çok üzüldüm ya.. kardeş gibi olamaz ki kimse kardeş başka bişey. demekki üzülmüş oda ondan böyle davranıyor.seni sevmese sorarmıydı hiç seni?git kapısına yüzyüze konuş yaptığının arkasında durduğunu da göster ama.sen üstüne düşmelisin seni sevmese bu kadar üzülmezdi oda. git sarıl abine dök içini ona karşı hissettiklerini umarım çok güzel olur herşey bizide haberdar edersin canım :)))

cnm abim evli degil annemlerle kalıyo nakliyec i kendisi gittigimde evde olmuyo bayramdada gittigimizde evden gitmiş oluyo beni birkere görse dayanamaz kendiside biliyo o yüzden gidio bana vursun ben razıyım ama yeterki konuşsun ben herşeye razıyım her konuda haklı ooo dövsün sövsün ama yeterki benle konuşsun

bu kadar iyi bi eşin varsa,ailenden senden çok sevdiyse,niye hepsini ezip geçip,kimseye danışmadan "kaçtın"
sen abinin fikrini önemsememişsin,ailenin de..en azından anne ve babanla aran iyi diye sevin

inş be ezelcigim ama aklıma hep kötü şeyler geliyo evimiz çok uzak onlara yok sa o evde oldugun da gitmezmiyim gözlerim hep yolda oluyo belki abim geçerde beni görür diye ama yokkk geçmiyo

baştan eşimi istemediler tanımadan karar verdiler asla olmaz dediler ayrıldım ama yapamadım tekrar barıştık ama olmuyo be anne baba bi yana ama abim benim cnm dı böle olcanı bilseydim yaparmıydım biranlık öfkeyle oldu

ben senin yerinde olsam mektup yazardim.Her gidisinde yastiginin altina birak. Mektup yaz uzun uzun barisana kadar yaz .icinden neler geciyosa eski günleri falan iste görürsün barisacak

ben nişanlandım ailemin onayı ile oldu öyle olmasına rağmen abime bi kıskançlık hali çöktü
kaldı ki bide kaçarak evlenmişsin onun öyle trip yapması gayet doğal.Tek yapacağın şey pes etmemek diye düşünüyorum.Sonuçta onları ezerek gitmişsin bırakta biraz trip yapsınlar ama dimi

barisirsiniz canim yanina gidip sarilir opersin olay kapanir bir konusmaz iki konusmaz sonucta oda konusur ucunda olum yokya tamam senin yaptiginda az degil belki sana cok guveniyordu guveni sarsildi e zamanla oda barisir aailenle iyi olmussun madem merak etme abinde seni affedecektir uzulme sen

Daha olay çok taze. Üzerine gitmeyin, ona ve sevginize biraz zaman verin. Ama bu arada önemsemiyor gibi davranmayın. Ailenize sık sık ve defalarca anlatın, abinizi ne kadar özlediğinizi, barışmayı çok istediğinizi. Ama onu sıkıştırmayın. Biraz sabır.

canım evet keşke ailenin onayıyla olsaymış ama böyle olmuş keşke abin affedebilse seni. benimde kardeşim kaçmıştı onunlada abim konuşmadı şuan kardeşim yok onu kaybettim 9yıl oldu. abim küs gitti çok agladı küs gittik diye hasrettim yüzüne dedi ya ama geri gelmiyor giden. ama abilerin şunuda hesap etmesi gerekiyo bu dünya ölümlü dünya. hatalar insanlar için var. inşallah tez günde abin seninle bir kardeş oldugunu hatırlayıp affeder sen

Her kız kardeş abisinin gözünde değerlidir. Hayattaki herşeyden çok onu üstün tutar. İlk doğduğun andan itibaren seni öyle bi içine almaya başlarki kardeş değil kendi çocuğuymuşsun gibi olur. Bir bakıma annenden babandan daha çok sahiplenir seni. En doğrusu sen ol ister. Ben şurda bu hatayı yaptıysam benim kardeşim, kıymetlim yapmasın ister. Anne baba affeder bi şekilde evet. Diğer aile üyeleride affeder bi şekilde ama abine biraz zaman ver. Ona mutlu olduğunu göstermeye çalış :) Çünkü o hala korkuyo. Sen üzüleceksin canın acıcak die korkuyo. 11 ay boyunca yanında olmamış olabilir ama emin ol senin haberlerini hep birinci ağızdan alıyodur :) Duyduklarına sevinip veya üzüldüğünü herkes içinde yarım ağzıla söylüyor olabilir ama kendiyle başbaşa kaldığında çok daha fazlasını yaşıyodur. Yanına git abinin sarıl öp kocaman bi şekilde affettir kendini. Mesela küçükken en çok ne yaptığında dayanamaz affederdi seni? Eskiyi hatırlat ona. Aranızdaki bağın hala eskisi gibi olduğunu hatta dahada güçlendiğini göster. Onu asla bırakmıcanı göster. Ve hep mutlu ol canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…