Çok daralıyorum yardım eder misiniz

Nazeninne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
82
26
Sizden başka anlayanım dinleyenim yok hanımlar. İyi ki var bu forum. Çok bunaldım yıllardım iş bulamıyorum. Bütün kapılar kapanıyor. Emeklerim boşa gidiyor. Hiç kimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum. Depresyona girdim iyice ağlamaktan. Oysa ki yüksek lisans bile bitti. Ablalarım kardeşlerim Allah rızası için bana 1 Fetih suresi okurmusunuz.
Rabbim sizlerin de muradını tez vakitte versin. Rabbim evlat isteyene hayırlı evlat iş isteyene hayırlı iş eş isteyene hayırlı eş versin.

Sizden başka anlayanım dinleyenim yok hanımlar. İyi ki var bu forum. Çok bunaldım yıllardım iş bulamıyorum. Bütün kapılar kapanıyor. Emeklerim boşa gidiyor. Hiç kimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum. Depresyona girdim iyice ağlamaktan. Oysa ki yüksek lisans bile bitti. Ablalarım kardeşlerim Allah rızası için bana 1 Fetih suresi okurmusunuz.
Rabbim sizlerin de muradını tez vakitte versin. Rabbim evlat isteyene hayırlı evlat iş isteyene hayırlı iş eş isteyene hayırlı eş versin.
Allah yardımcın olsun. Pek iyi değilim bu konularda ama bi dönem çok çok inşirah okurdum. Çok sevdiğim ve işe yaradığını düşündüğüm birşey, bu dua insana pozitif enerji veriyor sanki. Snaa da tavsiye ederim. Netten okuyorum ben de ezbere bilmiyorum. :)

Rabbim senden razı olsun. Bir tek sen cevap verdin bana. Allah senin gönlünden geçeni tez vakitte versin canım. Derdime ortak oldun sağol.

Ben yarın okucam senin için:KK36::KK36::KK36:İNŞAALLAH en kısa zamanda bulucaksın gönlüne göre bir iş,umudunu kaybetme:KK8:Senin için dua edicem,dualarımdasın:21:En kısa zamanda güzel haberlerini bekliyorum:KK60:

X