ÇOK ÇOK ACİL DUA İSTİYORUM SİZLERDEN DOSTLAR...

300 Ya Şafi okudum dua ettim bu mübarek günde.. Sağlıkla kucağına alsın bebişinii inşallah:) Allah yardımcısı olsun. Tüm hastalarımızında...

canım dün aşılama tedavim başladı iğneler başladık canım heyecanlıyım bayağı bakalım haftaya da aşılama ya da normal ilişki de diyebilirim dedi doktor yumurtaların durumuna göre karar verecek..
tüp bebeğe şuan zaten gücümüz yok buna da yoktu ama borç harç kredi kartlarına hep asıldık canım duanı esirgeme senin doğum ne zamana 3 gün kaldı yazıyor?
heyecanlıyım stresliyim karışık bendeki durum
Insallah hersey olumlu olur yolunda gider iyi dusunelim iyi olsun bence hersey cok guzel olacak :) benim erken dogum oldu 35 haftalık..premature oldu bebegim ama simdi hersey yolunda cok sukur kilosu biraz az ama saglıgında bisey yok yrn kırkımız çıkıyor...dualarımdasın zaten her aklıma geldiginde seni de kattım...insallah hersey yolunda gider ilk denemende kavusursun canım yavruna..

Okudum bende Allah şifasını verir evlatlarını ana babasına bağışlar inşallah

Insallah hersey olumlu olur yolunda gider iyi dusunelim iyi olsun bence hersey cok guzel olacak :) benim erken dogum oldu 35 haftalık..premature oldu bebegim ama simdi hersey yolunda cok sukur kilosu biraz az ama saglıgında bisey yok yrn kırkımız çıkıyor...dualarımdasın zaten her aklıma geldiginde seni de kattım...insallah hersey yolunda gider ilk denemende kavusursun canım yavruna..
ALLAH hayırlarla sağlıcakla analı babalı büyütsün canım duanı eksik etme bu hafta çok önemli bizim için

arkadaşlar BEYAZ KURT BEYAZ KURT bana cepten yazdı bebeklerine bakmış ikisi de iyiymiş kanaması da durdu sizlere çok teşekkür ediyor ALLAH RAZI OLSUN hepinizden dostlar

X