çok çarpıntım var normal mi??

aydirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
169
1
merhabalar 7+5 hamileyim ve 1 haftadır geceleri yatağa girdiğimde çok fazla çarpıntım ve nefes daralması oluyor derin nefes alamıyorum..sanki kalbim yerinden çıkıcak gibi oluyor ve uykuya dalamıyorum:KK43: sizce bu normalmi neden olabilir ki acabamirmirmirmir

canım daha önce panik atak falan geçirdinmi ondan olabilir tansiyonla alakalı olabilir dr sor bence

7+5 yedi aylık mı oluyor canım. Allah tamamına erdirsin. Sağlıklı-ömürlü-hayırlı evlat olsun İnşaallah.
Benim çarpıntılarım gündüz olurdu ve yolda dahi olsam oturma ihtiyacı duyardım. Doktorum bebeği
yukarda taşıdığım için kalbe baskı yaptığını söylemişti.
En doğrusu bir doktora görünerek rahatlamandır tatlım.
a.s.

hamileliğin ilk başlarında bende de oldu nefes daralması . bebekten dolayı oksijen ihtiyacımız %50 artıyormuş o yüzden daha çok nefes alma ihtiyacı duyuyoruz. doğru nefes almadığımız içinde nefesimiz daralıyor. tv de izledim bir doktor anlatıyordu böyle durumlarda diyaframdan nefes almak gerekiyormuş. birde bende guatr var o yüzden dahada çok nefesim daralıyor.

ay bendede var aynısı ara ara oluyo bende nedendir diyorum cevabını bulursam sana diyim canım.bende 18+2günlük hamişim

7+5 yedi aylık mı oluyor canım. Allah tamamına erdirsin. Sağlıklı-ömürlü-hayırlı evlat olsun İnşaallah.
Benim çarpıntılarım gündüz olurdu ve yolda dahi olsam oturma ihtiyacı duyardım. Doktorum bebeği
yukarda taşıdığım için kalbe baskı yaptığını söylemişti.
En doğrusu bir doktora görünerek rahatlamandır tatlım.
a.s.
canım 7 hafta 5 günlük hamileyim keşke 7 aylık olsa:) saol canım Allah cümlemizin bağışlasın inşallah.:Saruboceq:

ay bendede var aynısı ara ara oluyo bende nedendir diyorum cevabını bulursam sana diyim canım.bende 18+2günlük hamişim
Allah bağışlasın canım umarım düzelir ya bu şikayetlerden hamileliğin tadını çıkaramadım vallasenağlama

Normal çoook normal hemde benimde ilk haftalarım ve aylarımda oldu aşağı yukarı nefes problemim 3.4. aylarda azaldı...
Çarpıntımda hala ara ara devaö ediyor...

ben de de var ve doktor önemsemedi normal dedi
kalbim 95-100atıyor bebekte bayağı yukarıda....

Allah bağışlasın canım umarım düzelir ya bu şikayetlerden hamileliğin tadını çıkaramadım vallasenağlama

aynen canım oda yetmiyo düşük tehlikem var igne yiyiorum.şimdide bebegin böbrek bezlerinde büyüme varmış of 5senede hamile kal bide bitmiyen sıkıntılar.işallah saglıklı bir şekilde alırız bebeişlerimizi kucamıza.

aynen canım oda yetmiyo düşük tehlikem var igne yiyiorum.şimdide bebegin böbrek bezlerinde büyüme varmış of 5senede hamile kal bide bitmiyen sıkıntılar.işallah saglıklı bir şekilde alırız bebeişlerimizi kucamıza.
oyy kıyamam ben ona inşallah iyi olur bebişin..aman dikkat et kendine sakın hiç bir iş yapma emi annecik:CüvCüv:

X