Çok Belalı 40 Gün Geliyor (diyorlar)

Deryacik

...KUAFÖR OLDUM BEN...
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
7.731
8
37
Çok belalı bir 40 gün geliyor!
Güneş Sistemi'nin en büyük gezegeni Jüpiter, Dünya'ya en yakın mesafeden geçti ve pek çok yerde çıplak gözle izlendi.

Bu seferki geçişi özel kılan, Uranüs'ün de Dünya'ya en yakın mesafeden geçiyor olmasıydı. "Bu normal, ne var bunda?" diyebilirsiniz. Ama astrologlar öyle demiyor:

"Bu dönem geçişinden pek çok kişi etkilenecek, kavgalar çıkacak, ayrılıklar yaşanacak. Özellikle burcu ateş grubuna dahil olanlar çok dikkatli olmalı! Kararsızlıklar yaşayabilirler. Herkes birbiriyle tartışabilir, nişanlı çiftler ilişkilerini bile bitirebilir. Hatta negatif elektrikten teknolojk aletler bile etkilenip bozulabilir..."

İşin uzmanları etkin güneş rüzgarları neticesinde oluşan jeomanyetik fırtınalardan insanların beyin dalgalarının ve hormon seviyelerinin etkileneceğini söylüyor ve ekliyorlar: "Bazı erkekler bu etkilere agresif tepkiler verebilir, bazıları da tam tersine yaratıcı olabilir"

Astrologların uyarıları bu yöndeyken, işin uzmanları, "Jüpiter ve Uranüs'ün dünyaya yakın geçişi kimi, nasıl etkileyecek?" sorusuna şu yanıtları verdi:

Astroloji Danışmanı

Jüpiter ve Uranüs kavuşumları inancın gerçeklerle bütünleştirilmesi demektir. Ani şans vurgunları anlamına gelir. Ancak bu iki gezegeninin geri harekette oluşu, içinde bulunduğunuz şartlar çerçevesinde gerçekçi düşünmemeniz halinde aldığınız hızlı kararların geri hareket sonrası yani 18 Kasım-6 Aralık sonrası pişmanlık anlamındadır. O nedenle köşemizdeki yorumlarımda özellikle Kasım ortasına kadar temkinli hareket edilmesi gerektiğinden söz ediyorum. Çünkü bu iki gezegeninin kavuşumu kişinin kendi gerçeğinden kaçışı, önündeki hali net olarak görmemesi, görmek istediği şekilde yorumlamasıdır. Özellikle Balık burcu mensuplarının, radikal kararlar vermeden önce geçmişte yaşanılanlar ışığında dostlarını, yaşamlarını, iş hayatlarını, bundan sonra düşündüklerini ve bugüne dek ertelediklerini ciddi manada ele almaları gerekiyor.Aynı şekilde Akrepler aşk hayatında , Koçlar gizli ilişki, sağlık, çalışma hayatı, Boğalar maddi konularda, Teraziler sağlık ve çalışma hayatı, Aslanlar kredi, borçlar, Yengeçler eğitim hayatı, ticari yaşamları, Oğlaklar yakın çevre, eğitim, akrabalık ilişkileri,İkizler kariyer yaşamları, Başaklar evlilik kararları veya genel olarak ilişkilerinde, Yaylar aile ilişkileri, iş hayatı, Kovalar yatırımları ve para konularında Kasım ortasına kadar beklemede kalmalı ve durumlarını gerçekçi bir şekilde ele alarak hareket etmelidirler. Ben büyük bir olumsuzluk beklemiyorum. Astroloji bir rehberlik hizmetidir. Ancak önerilerde bulunabiliriz. Seçim kişiye aittir. Durmadan birileri kehanet aracı gibi kullanmaya çalıştıkça insanlar da tedirgin olmaktalar. Buna kesinlikle karşıyım. İnsan aklı olan düşünen bir varlıktır. Enerjiler doğrultusunda dikkat ederiz ve böylece dönemi gayet olumlu manada geçirmiş oluruz.

Astrolog Rezzan Kiraz:

"Uranüs'ün etkileri malum. Uranüs, beklenilmeyen ani değişimler ve sürprizler yaratır. Ama bu da sizin olaylara nasıl baktığınıza bağlı. Bu gezegenlerin bizi etkileyebilmesi için önceden bir gerginliğin olması lazım. Onun dışında insanların hayatında yenilik ve değişim, idealizim oluşur. Eski gider, yerine yenisi gelir. Her şerde bir hayır var dedikleri meseledir. İnsanları korkutmanın anlamı yok. Bazı kişiler bunu yapıyor, bunların yanlış olduğunu düşünüyorum. Her şeyin iyi olacağını düşünüyoruz. Uranüs olmasaydı insanlar hala marada ateşi bulmaya çalışıyorlar. Uranüs için kötü konuşturmam."

ŞİDDETLİ KAVGALAR OLACAK

Astrolog Metin Sırma:

"Bu dönemde Akrep, Yengeç ve Balık burçları çok şanslı olacak. Fakat bu burçların dışındakilerde büyük gerginlikler bekleniyor. Eğer hamle yapmak istiyorsanız, iş konusunda yatırım yapmak, denemeyin. Bu dönemi atlatın öyle adım atın. Ateş grubu (Koç, Aslan ve Yay) çok dikkat etmeli. Kararsız bir dönem geçirecekler. İkili ilişkilerde karşınızdaki insanlarla ilgili kararsızlıklar yaşayabilirler. "Bu bana karşı ciddi mi, benimle dalga mı geçiyor?" şeklinde düşüncelere kapılabilirler. Toprak grubu da (Boğa, Başak ve Oğlak burçları) çok dikkatli olmalı. Bu aralar boşanmalarda patlama olabilir. Yeni evli çiftler bile kavga edebilir. Özellikle su ve ateş grubu arasında şiddetli tartışmalar yaşanacak. Bu dönemde anlaşamayacaklar, maddi ya da manevi olarak birbirlerini tatmin edemeyecekler. En çok da Oğlak burcu dikkatli olmalı. Bu dönemde teknolojik aletler de bozulabilir. Cep telefonları, internet bağlantıları olumsuz etkilenebilir. Okula yeni başlayan çocuklar da olumsuz etkilenebilir. Bunların etkisi Kasım ayı başına kadar sürecek."

Astrolog Öner Döşer:

"Dolayısıyla 21 Eylül- 29 Ekim 2010 tarihleri arasında, terör ve şiddete yönelik eylemler artabilir. Uluslar içerisinde ve uluslar arası gerginlikler yaşanabilir. İnsan eliyle yapılan çevreye zararların olumsuz sonuçlarıyla karşılaşılabilir. Doğal felaketlerde artış olabilir. Daha önce doğal felaketlerden etkilenmiş bölgelerde salgın hastalıklar görülebilir"

Alıntıdır arkadaşlar

Nette gezerken buldum bu yazyı
Kocikle tatsızım bugün buna yordun bende :)
Tam gününde karşıma çıktı yani
Doğruluğunu bilmiyorum ama bazen burcumun etkileri hayatımı yönlendirebiliyor

Tamda Doğumgünümü Kapsıyo Ya!.. Zaten Geçen Yıl 4 Gün Önce Dedemi Kaybettim Tadım Yoktu..
Bu Sene De Mi Bişeyler Olacak :2:

"Bu dönemde Akrep, Yengeç ve Balık burçları çok şanslı olacak. Fakat bu burçların dışındakilerde büyük gerginlikler bekleniyor. Eğer hamle yapmak istiyorsanız, iş konusunda yatırım yapmak, denemeyin. Bu dönemi atlatın öyle adım atın. Ateş grubu (Koç, Aslan ve Yay) çok dikkat etmeli. Kararsız bir dönem geçirecekler. İkili ilişkilerde karşınızdaki insanlarla ilgili kararsızlıklar yaşayabilirler. "Bu bana karşı ciddi mi, benimle dalga mı geçiyor?" şeklinde düşüncelere kapılabilirler. Toprak grubu da (Boğa, Başak ve Oğlak burçları) çok dikkatli olmalı. Bu aralar boşanmalarda patlama olabilir. Yeni evli çiftler bile kavga edebilir. Özellikle su ve ateş grubu arasında şiddetli tartışmalar yaşanacak. Bu dönemde anlaşamayacaklar, maddi ya da manevi olarak birbirlerini tatmin edemeyecekler. En çok da Oğlak burcu dikkatli olmalı. Bu dönemde teknolojik aletler de bozulabilir. Cep telefonları, internet bağlantıları olumsuz etkilenebilir. Okula yeni başlayan çocuklar da olumsuz etkilenebilir. Bunların etkisi Kasım ayı başına kadar sürecek."

Ateş gurubu değilim şükür,ama etkileneceğiz ucundan azcık..mantıklı olmaya gayret gösterlim bence

Bak öyle düşünme. Olumsuz enerjiyi çekiyorsun üstüne..
Dogum günün birde bu olumlu bir etki yaratacak üstünde. hersey güzel olacak diye düşün o zaman uranüscüüüğüün hiiiç etkisi olmaz.. :hulya:

Dikkate Alıcam Cnm Haklısın buyrunnnnnnnnn

şaka mı bu ya
son 1 haftadır nişanlımla aram çok bozuk hatta nişanı atıyordum son kez düşün dedi herkeste geri adım attım ama umudum yok hiç
ne yani bu uyuz gezegenler yüzünden mi olmuş bunlar

He şimdi belli oldu, sevgili gezegen kardeş yüzünden biz benim hödükle 4 gündür birbirimizi yiyormuşuzalsanaalsanasmile
E ikimizde tehlikeli gruplardayız bilmiyorumkismile
Neyse 40 gün sonra boşanmazsak, kurtarırız paçayı artıkınkaydirigubbakcemile

Ben şanslı gruptanım ama nişanlım talihsiz grupta, eveet şimdi anladım, bu sefer resti o çekmişti, bununla ilgisi olabilirmi acaba?
Kasıma kadar alttanmı almalıyımki...

ben yengeç burcuyum eşim de koç
bi kaç gündür o kadar zıttız ki ak dediğime kara der oldu
ben de aynı şekilde iş yerinde büyük büyük
kavgalar hesaplaşmalar
eve gidene kadar trafikte kaç tane gırtlak gırtlağa gelmiş
insan gördüğümü söylememe gerek bile yok
acaba ondan mı? pek inanmam bilgim yoktur aslında ama oalbilir yani

Durduk yere ses yükseltip tartışmalar doğuyor valla
Benim kadar sinirli birisi hayatta alttan alamaz
Elimden geldiğince kendi iyliğim için sinirlenmemeye çalışıyorum
Yoksa ağrılar dayanamayacağım boyutlara ulaşıyor ama eşim 2 gündür ciddi sabrediyor
Benim durumum elimde olmayan sebebler
Gayret göstersem mi ki venüse inat :)

Venüs akrep retrosu var. Mars akrepte olacak. Jüpiter ve uranüs ise koç burcundalar satürn zıtlığı var. Doğum haritanıza bakmadan bu transitlerin sizi nasıl etkileyeceğini bilemezsiniz.. Jüpiter hangi evinizde satürn hangi evinizde. Şu aralar venüs mars akrepte mesela hangi evinizde size hangi konularda gerilim yaratacak haritanıza bakmalısınız.

şaka mı bu ya
son 1 haftadır nişanlımla aram çok bozuk hatta nişanı atıyordum son kez düşün dedi herkeste geri adım attım ama umudum yok hiç
ne yani bu uyuz gezegenler yüzünden mi olmuş bunlar

ilişkini gezegenleremi bağlicaksın:KK70:D
evt insan üzerinde etki yapıyo hırçınlıkta gelebiliyo insanın üstüne ama ilişkinin durumunu buna bağlamak çok saçma

Koç burcuyum ben deeyvahedigeldismileYükselenleri de etkiler mi acep..bilmiyorumkismile
Son üç ayda beklenmedik bir başlangıç ve beklenmedik bir bitiş..
Bir gerginlik bir huzursuzluk..
Merkür retrosu dediler retro bitti ama şimdi askaklıklar,gecikmeler yaşıyorum.
Hepsi üstüste geldi..
Şu kırk gün geçse de herşey bir yerli yerine otursa..benneyaptımki

X