çok ağrım var erken doğum belirtilerimi yoksa?

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
slm kızlar dünden itibaren kasığımda ve belimde ağrılar başladı ara ara kesiliyor sonra yine başlıyor ben 25 haftalık hamişim acaba erken doğum belirtilerimi yoksa bu aylarda butür ağrılar olurmu ne yapmalıyım cvplarınızı bekliyorumçok ağrıyor şuanda bel ağrım çok var

slm kızlar dünden itibaren kasığımda ve belimde ağrılar başladı ara ara kesiliyor sonra yine başlıyor ben 25 haftalık hamişim acaba erken doğum belirtilerimi yoksa bu aylarda butür ağrılar olurmu ne yapmalıyım cvplarınızı bekliyorumçok ağrıyor şuanda bel ağrım çok var

canım bence doktorunla görüş bende 34 haftalıkken belimde ve kasıklarımda yoğun bir ağrı vardıı doğumum başlamıştı 2 cm açılma vardı hiç tahmin etmiyodum böle bişeyi ama ,,bu ara nedense çok fazla erken doğum duyuyorum ihmal etme canım bu arada bebğinin hareketleri nasılll..

bencede hemen doktoruna danış inşallah korkulcak birsey yoktur

canım bence doktorunla görüş bende 34 haftalıkken belimde ve kasıklarımda yoğun bir ağrı vardıı doğumum başlamıştı 2 cm açılma vardı hiç tahmin etmiyodum böle bişeyi ama ,,bu ara nedense çok fazla erken doğum duyuyorum ihmal etme canım bu arada bebğinin hareketleri nasılll..

canım bebişim çok hareketli doktorumada ulaşamıyorum peki senin doğum oldumu 34 haftalıkken bebişinin sağlığı nasıl?

canim benim de oluyor azaman zaman..hele gecen hafta agridan duramamistim ama dr normal dedi...sicak su koydum,uzerimi kalin giyindim yattim biraz gecti...benim bebisim de cok hareketli...agrin dinlenmeyle gecmiyorsa,cok siddetliyse mutlaka dr a git canim.ihmal etme sakin.
Allah korusun bebisini de seni de..

canım bebişim çok hareketli doktorumada ulaşamıyorum peki senin doğum oldumu 34 haftalıkken bebişinin sağlığı nasıl?

canım doğumu durdurdular 2 gün geçti tekrar başladı bu sefer kalp atışlarıda hızlandıı ve acil szeryana alındım bebğim 24 gün yaşadıısenağlama ihmal etme sakın canım içinde şüphe varsa mutlaka doktoruna danışş..

canım doğumu durdurdular 2 gün geçti tekrar başladı bu sefer kalp atışlarıda hızlandıı ve acil szeryana alındım bebğim 24 gün yaşadıısenağlama ihmal etme sakın canım içinde şüphe varsa mutlaka doktoruna danışş..

canım cok üzüldüm çok geçmiş olsun allahım sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin etsin hepimize ço korkuyorum doktorada ulaşamadım inşallah normaldir

canım doktora mutlaka ulaş veya bı hastaneye gıt benımde öle old 24 . haftada reken doğdu.........dınlen yat ve mutlaka gıt .bekleme .inş herşy yolundadırrrrrrrr

24. 25. Haftalarda ve artık bundan sonraki haftalarda agrıların olacak bazen artacak rahim büyüdükçe baskı yapıyor kemiklere bence deildir erken dogum

X