Çok Acil

dertlerderya461

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
167
62
Merhaba kızlar...
Yaklaşık 8 aylık bir ilişkim var her şey ufak problemlerimiz olsa da çok güzeldi ama 2 haftadır ve özellikle 1 haftadır çok fazla sorunumuz var aramızda öyle engeller var ki birbirimizle iletişime dahi geçemiyoruz çok uğraştım çok savaştım çok çabaladım ama engelleri kaldıramıyorum çok fazla seviyorum ve çok fazla özlüyorum aramızdaki engellerin kalkması kimsenin aramıza engel koyamaması herşeyin düzelmesi için dua eder misiniz... gerçekten çok kötü bir durumdayım 1 haftadır kendime gelemiyorum ağlamaktan harap oldum yardım edemiyorum ona hatta ondan haber bile alamıyorum... bizim için dua eden herkesin gönlünde ne varsa Allahım ona bin misli güzellikler versin... dualarınıza ihtiyacım var... sadece Allahıma sığındım... Allahım dua eden kim varsa bizim için onun kalbinde ne isteği varsa nasip etsin ne dileği varsa misliyle fazlasını versin inşallah...

Canim üzülme tabiki dua ederiz ama unutma ki hersey Allahtan, üzülsekte bu böyle..
bizim Icin hayirli olan neyse o olsun yiende kötü sandigimiz seyler ilerde bi bakmisisz daha iyi olmus bizim icin..
Yinede sabir et ve dua et canim tüm kalbinle istersen Rabbim en güzel sekilde ve Zamani geldiginde sana istedigini verir merak etme..

Sizin için 114 tane Ya Cami okudum Rabbim El-Cami ismiyle sizi bir araya getirsin inşallah. Sıkıntınızı gidersin, esenliğe çıkarsın diye de 131 Ya Selam okudum Allah kabul etsin. İnşallah Allah isteğinizi hakkınızda hayırlı kılarak nasip etsin.

Amin... canım benim ne kadar iyi kalplisin çok teşekkür ederim Allahım sana gönlünde ne isteğin varsa misliyle fazlasını nasip etsin... herşey diledigince guzel kalbince olsun Allahim ne istiyorsan hayırlısıyla ve fazlasıyla versin...

Canım dualarını esirgeme benden lütfen.. ağlamaktan perişan oldum sürekli bir sorun çıkıyor.. sorunlarımızın çözülmesi için çok dua et lütfen güzel kalplim..

Canım dualarını esirgeme benden lütfen.. ağlamaktan perişan oldum sürekli bir sorun çıkıyor.. sorunlarımızın çözülmesi için çok dua et lütfen güzel kalplim..

Edeceğim canım, sen elinden geleni yap gerisini Allah'a bırak. Dışardan söylemesi kolay biliyorum ama senin için hangi sonuç hayırlıysa Rabbim onu versin. İsteklerimizin bizi mutlu edip etmeyeceğini yalnız Allah bilir.

Istedigimin benim icin hayirli olmasi icin dua edin lutfen.. gercekten de yasamadan bilemiyor insan cok kotuyum canım benim cok teşekkür ederim dualarin için..

herseyin hayirlisi diye dua edin.herseyde bir sorun cikiyorsa bazen herseyde bir hayr vardir.hakkimda hayirli olani gonlume razi eyle deyin.illaki gonlumdeki olsun demeyin bizim icin en iyi olani ancak allah bilir..insallh hakkinizda hayirlisi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…