Çok acil

Sevimlikiz2

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
343
56
Çok acil bişey soracam belki çok komik gelecek tüp bebek tedavisi görüyorum çarşamba günü yumurta toplama olacak bugün dalgınlıkla çok hızlı bir şekilde koştum yumurtalara zararı olmuşmudur

Çok acil bişey soracam belki çok komik gelecek tüp bebek tedavisi görüyorum çarşamba günü yumurta toplama olacak bugün dalgınlıkla çok hızlı bir şekilde koştum yumurtalara zararı olmuşmudur
hayır olmamıştır , ultrasonda izlenenler folikül
opu işleminde o folikül içerisindeki hücreler toplanıyor
hareketiniz etkilemez merak etmeyin

hayır olmamıştır , ultrasonda izlenenler folikül
opu işleminde o folikül içerisindeki hücreler toplanıyor
hareketiniz etkilemez merak etmeyin
Çok teşekkür ederim son 2 saattir koeku içimdeyim çok hızlı bianda koşunca bide kasığa ağrı girdi belki ağrı piskolokik oldu korktum baya

Ah canim. Aynı ben yada bizler...hep bı endişe korku pinpirik haller bişe olur eder...rabbim inşallah nasip eder hayırlı evlat-lar🤲🏼🤲🏼🤲🏼🦋🦋🦋 bendimde salı yada çarşamba opu günüm olucak 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Şuan su yazını okudum ağladım resmen öyle bir ruh halindeyim ki dokundu bana komik olmasına rağmen. Allah'ım nolur şu kıza bebiş ver hatta isteyen herkese ver diye dua ettim gözüm yaşlı

X