Çok acil lütfen kızlar iyice psikolojim bozuldu

semraklc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2024
26
7
Arkadaşalar ben 2 aylık evliyim eşimle çocuk dünyaya getirmek istiyoruz. Ben ovulasyon testi kullandı pozitifi gördüğümde de değerlendirdim. Bir kaç gün şuan reglime 10 gün var ve sanki rengli oldum olacağım gibi bir halim var göğüs uçlarım acıyor ve dün regli aonunda lekelenirsin ya öyle kahvemsi bir karış kadar lekelenmem oldu. Ayaklarımın altı yanıyor ruh halim inişli çıkışlı bi ağla bir gül gerginlikte oluyor ragli tripleriyle aynı kasıklarımda batma oluyordu şimdide rahim ağzında tuhaf bir his hafif bir ağrı var ama sürekli devam eden ,erken gebelik aldım negatif çıkıyor. Kafam çok karışık bilgisi olan yazabilir mi regliden 10 gün önce lekelemek normal mi

Ablacığım sen psikolojik olarak hissediyorsun bence aşırı takmışsınız sorularınıza baktım biraz akışa mı bıraksanız…

Siz regl olacaksınız ama benden size tavsiye hemen çocuk yapmayın lütfen.

Erken gebelik testi adet öncesinde yapılsa bile pozitif çıkmayabilir regliniz gecikince yapmanız uygun hele 7 gün 10 gün kala asla çıkmaz kanda bile yumurtlamadan 12 gün sonra çıkıyor idrara geç yansır bu süreçte kendinizi yipratmayin sakin kalın olacaktır emin olun :)

Çok teşekkür ederim rabbim isteyen içinde annelik babalık vasfı olan herkese nasip etsin.

Üzmek için söylemiyorum sakın yanlış anlama bu ay bende ovulasyon testi kullandım regliye 11 gün kala bildiğin bütün belirtileri yaşamaya başladım ta ki 7. Güne kadar şuna 6 gün kaldı hiçbiri kalmadı. Biraz psikolojik sanırım çok kafaya takmamaya çalış

Doğru bu aralar çok şartladım galiba kendimi bu sağlıklı bir durum değil. Vakti zamanı nasibi ne zamansa o vakit gelsin umarım sizinde gönlünüzce olur

Belkide dediğiniz gibi ama vücudum çok reaksiyon veriyor bütün belirtileri yaşatıyor bana kafam çok karıştı bu yüzden
Merhaba bugun gördüğüm bütün konulara yaziyorum üzülmesinler diye ayni şeyleri yasadim siz gibi 10 gun kala test yaptim negatif 1 hafta kala test verdim negatif belirtiler devam ediyordu dunde kadin dogundaydim bir sey yoktu bugun adet oldum bazen yunurtlama dönemi ve adet oncesi donem hava degisimi kullanilan ilac göre agrili sizili geçebiliyor o zman da hamile sanıyoruz ama malesef öyle degiliz sabirli olum adeti bekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…