çok acil kızlar 4 aylık gebeliğin anlaşılması

dilaraderya_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2023
14
1
35
kızlar çok acil yardıma ihtiyacım var 4 aylık bir bebeğin kaset testte çıkmama olasılığı yoktur değil mi? internet çok kirli bir yer ve saçma sapan şeyler gördüm bu yüzden endişeleniyorum. (evliyim ve çocuk düşünmüyoruz şuan) test yapıp bu fikri kafamdan atmak istiyorum

Dunku konunuzla bugunku konunuz celisiyor
Milleti aydinlatmak icin yazdim dediniz ama bugun farkli yaziyorsunuz
4 aylik gebelik cikar elbette
Doktordan duymak istiyorsaniz gidin kan verin
çelişmiyor içimdeki korkuyu atmak için test alacağım birazdan bu yüzden soruyorum ihtimali var mı diye
doktora gidebilirim ama vaktim yok ne yazık ki 9.30da başlıyor seanslarım akşam 8de bitiyor ;( doktora gidebilecek olsam neden gitmeyeyim ki :/

Test almayin bence
8den sonra acile gidip beta baktirmak istiyorum diyin
Cunku paronaya olusmus su an sizde ve ikinci cizgi var mi diye isiga falan tutacaksiniz hayali cizgi goreceksiniz kendinizi yipratmayin

Test almayin bence
8den sonra acile gidip beta baktirmak istiyorum diyin
Cunku paronaya olusmus su an sizde ve ikinci cizgi var mi diye isiga falan tutacaksiniz hayali cizgi goreceksiniz kendinizi yipratmayin
2 tane yaptım paranoya yapacak bir ley kalmadı gibi sanki

Eklentiler

• IMG_20230921_094746.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 88
Sen dün ben psikologum diyen değil misin? korkmayin demistin dun insanlara ne panik yarattın ya :) sağlık sektöründe olup buladar bilgisiz olman beni güldürdü ve üzdü kimlere emanet insanlar. Sana gelen danişmanlara üzüldüm sen daha çok strese sokarsın insanı

Hayır bir taraftan da adet oluyormuşsunuz. Bu kadar takıntılıysanız sevişmeyin daha kolay?

Nasıl celismiyor dün neler diyodun sacmalik bu korkmayin böyle seylerden vs vs

tavrınız çok saldırgan neden böyle kırgın olduğunuzu dinlemek isterim. ben size saldırmam ben psikoloğum korkmayın dedim ancak ben kendim korkuyordum ve bunun için bunu açtım. bu kinlenme ve güdülü davranışlar size zarar verir. danışanlarım annelikle alakalı bana bir şeyler anlattığında kendi içimdeki çelişki gün yüzüne çıkmasın diye bu korkumu sıfıra indirmem lazımdı. mesleğime laf etmeyin olur mu teşekkür ederim

Ben de saldırganlık değil de sizin bu kadar panik yapıyor olmanız Garip 4 aydır Düzenli adet gördüğünüzü söyleyip hala gebe olabilir miyim ihtimaline kapılıyorsunuz hanımefendi Eğer adet oluyorsanız Hamile olma ihtimaliniz yok adece İlkay yerleşme kanaması diye bir kanama oluyor bu da adet kanamasından çok bağımsız bir kanama her kadında olmayan bir şey normal döngüde iki gün gecikmiş olsa bile testlerle çıkan pozitiflik sizin 4 aylık süreciniz de mutlaka çıkardı O yüzden panik yapmayın artık

Bence siz icden içe aslinda hamile olmak istiyorsunuz daha bunu kendiniz kabul edememişsiniz ama yani istediginizi
4Ay duzenli adet goruyorsaniz zaten bunun imkansiz oldugunu bilirsiniz
Ama hep bir acaba testde pozitif çikarmi kanda olurmu boyle birseyler yaşayan varmi ariyorsunuz
Ilk önce aslinda ne istediginize karar verin bence
Zaten hamile degilsiniz

dün de korkuyorum demiştim ve sormuştum bugün de korkuyorum diyorum. bunun saçma olduğunu bile bile korkum anksiyete şeklinde farkındayım ama yenmem için bana yol gösterin diyerek yazdım...
dün yazılanlar yetmedı mı ayrıca aynı konu uzuerınden ıkıncı konu acmak yasak. dun onca kısı yazdı emeklerıne yazık degıl mı bugun onlarca kısı yazsa yıne de yaramayacak bellı kı nıye ınsanların emeklerını harcıyorsunuz kı.. ayrıca piskoloğum demişsiniz bir önceki konunuzda, bu kadar vahim ise durumunuz burada size milyon tane yorum da yapılsa faydası olmayacagını bılmenız gerekmıyor mu..

saçma bir soru korkum yersiz derken bunu anlatmaya çalışıyordum hanımefendi yersiz de olsa bu korku işime etki edecek diye korkuyordum. adet olduğunda hamile kalınmaz bunu biliyorum ve bunun üzerinden açtım konuyu

olabilir belki de içten içs bunu arzu ettiğim için tepkilerim korkuya dönüşmüş olabilir haklılım payınız var

ah hanımefendi buyrun şikayet edin lütfen kuralları çiğnediğimi bilmiyordum ki çok önemli bir husus da değil benim için. bana psikoloğa gidin demeyin diye psikolog olduğumu belirttim ama hepiniz psikoloji ve psikologluk hakkında çok bilgi sahibisiniz anladığım kadarıyla ama kaçırdığınız nokta şu ben insankm ve benim de hislerim var. ben danışan kapıdan girdiği zaman kendi durumumu hislerimi bir köşeye bırakıp karşıdakini objektif dinlemeye çalışıyprum işimin gerekliliği bu. burası bir kadın dayanışma ve destek platformu soru sormamdan daha doğal ne var allah aşkına lütfen bu tarzda insanları suçlayıcı yaklaşmayın az önceki hanımefendiye de söyledim pasif agresif tutumunuz yalnızca size zarar veriyoe. banane canım bu kadın 2 gün yazmış 4 ay rehl görmüş kendini hamile sanıyor ay deli misin ayol diyip geçebilmek varken uzun uzun yazıyorsunuz. anlık da olsa duygularınızda bana yer veriyorsunuz. yapmayın. telefonun içindeki bir insanım duygularınızı bu kadar kolay insanlara yönlendirmeyin. banane mottosu size iyi gelecek. nacizane bir 'psikolog' tavsiyesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…